Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes Sprinter 2007r-domykanie szyb

m.szalas 15 Aug 2009 01:38 4055 8
    m.szalas
    Level 10  
    Witam.Zamontowałem seo perfekt can, w rozpisce nie ma możliwości podł. domykania szyb.Czy można ew.zaprogramować tę funkcję w samym samochodzie z oryginalnego pilota.
    Rolandos
    Level 19  
    Tak jeśli twoje auto jest wyposażone w funkcje komfort. Poznasz to po odbiorniku podczerwieni w klamce drzwi kierowcy:)
    User removed account
    User removed account  
    milejow
    Level 43  
    Rolandos wrote:
    Dokładnie tak.

A jak????
    Rolandos
    Level 19  
    jak masz odbiornik podczerwieni na klamce to celujesz kluczykiem przytrzymujesz dłużej zamykanie i masz domykanie szyb.
    milejow
    Level 43  
    Rolandos wrote:
    jak masz odbiornik podczerwieni na klamce to celujesz kluczykiem przytrzymujesz dłużej zamykanie i masz domykanie szyb.

To pokaz sprintera z centralem IR.z 2007 roku
    Rolandos
    Level 19  
    milejow wrote:
    Rolandos wrote:

To pokaz sprintera z centralem IR.z 2007 roku

widzisz jak mało wiesz? Centralny jest obsługiwany radiowo nie ma sprawy. Tylko tak się śmiesznie składa, że każdy kluczyk w sprinterze 906 czyli od marca 2006r oprócz radia ma też irde w ten sposób kluczyk komunikuje się ze stacyjką. A dodatkową funkcją jest właśnie funkcja komfort czyli domykanie i otwieranie szyb. O otwarciu auta nie wspomnę bo jest też to możliwe jak padnie kom. radiowa. warunek to odbiornik w klamce. A jak chcesz sobie obejżeć takiego sprintera do zapraszam do salonu MB z tego co wiem to jest takowy a Lubinie. Czy teraz zaspokoiłem Twoją ciekawość?
    milejow
    Level 43  
    Nie bo zrobilem kilka nowych sprinterow i jakos w zadnym nie widzialem odb.IR w klamce(o komunikacji klucz-stacyjka po IR. zgoda)Byc moze tak bogatej opcji w biednym Lublinie nie maja:D,a szkoda