Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Sprinter 2007r-domykanie szyb

m.szalas 15 Sie 2009 01:38 3164 8
  • #1 15 Sie 2009 01:38
    m.szalas
    Poziom 9  

Witam.Zamontowałem seo perfekt can, w rozpisce nie ma możliwości podł. domykania szyb.Czy można ew.zaprogramować tę funkcję w samym samochodzie z oryginalnego pilota.

0 8
  • #2 10 Paź 2009 17:38
    Rolandos
    Poziom 18  

Tak jeśli twoje auto jest wyposażone w funkcje komfort. Poznasz to po odbiorniku podczerwieni w klamce drzwi kierowcy:)

0
  • #6 16 Paź 2009 00:18
    Rolandos
    Poziom 18  

jak masz odbiornik podczerwieni na klamce to celujesz kluczykiem przytrzymujesz dłużej zamykanie i masz domykanie szyb.

0
  • #8 16 Paź 2009 18:56
    Rolandos
    Poziom 18  

milejow napisał:
    Rolandos napisał:
    jak masz odbiornik podczerwieni na klamce to celujesz kluczykiem przytrzymujesz dłużej zamykanie i masz domykanie szyb.

To pokaz sprintera z centralem IR.z 2007 roku

widzisz jak mało wiesz? Centralny jest obsługiwany radiowo nie ma sprawy. Tylko tak się śmiesznie składa, że każdy kluczyk w sprinterze 906 czyli od marca 2006r oprócz radia ma też irde w ten sposób kluczyk komunikuje się ze stacyjką. A dodatkową funkcją jest właśnie funkcja komfort czyli domykanie i otwieranie szyb. O otwarciu auta nie wspomnę bo jest też to możliwe jak padnie kom. radiowa. warunek to odbiornik w klamce. A jak chcesz sobie obejżeć takiego sprintera do zapraszam do salonu MB z tego co wiem to jest takowy a Lubinie. Czy teraz zaspokoiłem Twoją ciekawość?

0
  Szukaj w 5mln produktów