Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

monitor lcd PHILIPS 190B5CS/00 -niebieska linia

15 Sie 2009 20:07 2590 4
  • Poziom 2  
    Czesc czytając to forum zauważyłem ze jest tutaj sporo fachowców jezeli chodzi o elektronike wiec bardzo prosze o pomoc otóż ostatnio zakupiłem na giełdzie monitor LCD formy philips przed zakupem pan podłączył monitor wszystko było dobrze więc sie na niego zdecydowałem . Jednak po podłączeniu monitora w domu zauważyłem usterke która nie miała miejsca na giełdzie otóż na monitorze był pionowy niebieski pasek przechodzący przez cala dlugosc , najdziwniejsze jest to ze gdy podlaczylem monitor do komputera podczas ladowania sie systemu danej usterki nie bylo pojawila sie gdy załadował sie pulpil , testowalem rowniez na pulpicie kilka programow i zauwazylem ze na takich kolorach jak czerwony , zielony , żólty i czarny paska niewidac bardzo prosze o pomoc gdyz na monitor wydalem ostatnie swoje wakacyjne oszczednosci z gory dzieki ;-).

monitor lcd PHILIPS 190B5CS/00 -niebieska linia

Na początek proszę zapoznać się z Regulaminem oraz sposobem wklejania zdjęć: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic971744.html . Proszę poprawić tytuł jak i treść postu. P.11, 15. Należy też czytać opisy działów. Przeniosłem z Monitory Diagnoza.[RR]
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jaką chcesz pomoc? Sam tego nie naprawisz. Biegnij z reklamacją, możliwe że ten pas pojawia się po nagrzaniu monitora.
    Philips robił nie jeden LCD więc przydałoby się napisać model.
  • Poziom 2  
    model Philips 190B5CS/00
  • Poziom 35  
    Usterki tej nie naprawisz. Jest to uszkodzenie matrycy. Są pewne półśrodki ale nie zawsze skuteczne i na krótką metę.
  • Poziom 2  
    jakie to sa srodki ? i ile pochloną pieniedzy ? dlaczego na krotka mete ? i czemu gdy pan na gieldzie pokazywal mi monitor bylo wszystko ok :/ ?