Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brak świateł Espace ||

16 Aug 2009 12:01 5738 9
  • Level 9  
    RENAULT ESPACE 2.2 1995
    Witam! Podczas jazdy zginęły mi wszystkie światła łącznie z podświetleniem deski rozdzielczej. Podejrzewałem główny włącznik świateł, kupiłem nowy i go wymieniłem, ale jak się okazało świateł dalej brak. Gdzie może być przyczyna i co to może być? Proszę o pomoc!
    Wszystko poza tym działa.
  • Level 25  
    Witam.
    Sprawdź bezpieczniki , przekaźniki no i czy dochodzi napięcie do bezpieczników?
  • Level 9  
    Bezpieczniki i przkaźniki są OK, ale nie wiem na który bezpiecznik ma iść prąd. Po podłączeniu bezpośrednio do włącznika świateł do małej kostki do czerwonego przewód prądu- światła działają to znaczy, że prąd tam nie dochodzi, a raczej powinien.
  • Level 39  
    Bezpiecznik nr 8-25A zasilanie głównego włącznika świateł, sygnału i oświetlenie wnętrza. Jeżeli pozostałe elementy działają uszkodzenie w którejś kostce łączącej.P
  • Level 9  
    Sygnał jest, oświetlenie wnętrza i kierunki też działają, która to może być kostka?
  • Level 29  
    Sprawć zasilanie na przewodzie wychodzącym ze stacyjki(wkładki). Powien wychodzić przewód na którym pojawia się zasilanie w momencie przekęcenia kluczyka w pozycje II.
  • Level 39  
    Tam jest stałe zasilanie włącznika miałby pozycyjne.P
  • Level 9  
    Światła powinny się świecić bez włączonego kluczyka
  • Helpful post
    Level 39  
    Musisz szukać w skrzynce bezpiecznikowej wypala się styk , wyciągaj kostki po kolei aż znajdziesz. Dla ułatwienia wyciągaj te w których jest taki przewód jak zasilanie włącznika.P
  • Level 9  
    Znalazłem! To była jedna z wtyczek [przy bezpiecznikach, które wcześniej i tak oglądałem] , która jest przypalona. Podziękowania dla viper555-zapamiętam Cię!