Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta sieciowa Hornet i Windows 7 - rozłącza po 30 sek.

tomasz72 16 Sie 2009 15:52 2113 2
  • #1 16 Sie 2009 15:52
    tomasz72
    Poziom 14  

Witam
    Zainstalowalem wczoraj system operacyjny windows 7 i niestety mam problem z podlaczeniem internetu ): Na poczatku mialem problem z karta ralinka gdyz co chwilke sie resetowala (to oznaczenie "R" przez chwile bylo kol. zielonego a za chwile przekreslone) Windows komunikowal ze instalowanie urzadzenia nie powiodlo sie i sprzet moze nie pracowac prawidlowo!Sprawdzilem 4 wersje roznych sterownikow jakie znlazlem pod karte ralinka i kazdy zachowywal sie tak samo! W koncu odinstalowalem sterownik do tej karty w manager urzadzen i teraz caly czas mam w manager urzadzeen ze nie ma sterownika do kontrolera sieci! Udalo mi sie znalezc sterownik do Ra lika ktory zainstalowal sie poprawnie ale to "R" widnieje na czarno i pisze "NO EXIST" Acha Karta Pentagram hornet Wi-fii pci 802.11g

Prosze was o pomoc !

Dodano po 1 [godziny] 36 [minuty]:

Udalo mi sie zainstalowac sterowniki i niby wszystko jest ok ale karta dziala przez jakies 30sec potem zrywa polaczenie z internetem i za chwile laczy sie z powrotem. Tzn 30 sec ikonka "R" jest zielona a po tym czasie zrywa polaczenie i jest przekreslona .Prosze pomozcie mi juz sam nie wiem co mam robic

0 2
  • #2 16 Sie 2009 20:58
    tronic1
    Spec od komputerów

Przekładałeś kartę w inny slot ? Poszukaj na forum, było o tych kartach i Win 7.

0
  • #3 16 Sie 2009 21:49
    mat_ed
    Poziom 43  

Live Linux CD uruchom i sprawdź jak zachowa się pod Linuxem.
    Czy wcześniej, przed instalacją Windows Seven, problem również występował?

0