Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WT-2000ARM vs BELKIN połączenie

16 Sie 2009 14:23 1748 5
  • Poziom 9  
    Mam następujący problem posiadam dwa komputery stacjonarne, jeden podłączony do sieci neo za pomocą routera Belkin, natomiast przy drugim mam router airlive wt-2000arm i nie potrafię go skonfigurować tak aby się łączył przez wifi z belkinem i udostępniał sieci. Laptopy łączą się przez wifi bez problemu z belkinem więć problem leży tylko w airlive.
    Proszę o pomoc w konfiguracji jeśli ktoś już coś takiego robił to proszę o screny.

(szukałem wszędzie, czytałem wszystkie posty i nie mam pojęcia jak go rozwiązać)
    z góry dziękuję za pomoc
  • Poziom 9  
    Czy może ktoś udzielić jakichkolwiek informacji. Dużo osób miało z tym problemy ale nie powstał żaden faq do tego.
  • Poziom 15  
    Nie znam tego routera więc nie wiem jak wyglada jego konfiguracja.
    Musisz ustawić go w trybie AP Client połączyć się z tym pierwszym poprzez wybranie odpowiedniej sieci i wprowadzenie haseł tzn, uaktywnienie tych zabezpieczeń które wymagasz na tym pierwszym.
    Pozatym tryb routera nie jest potrzebny - jeśli masz opcje bridge to ją wybierz.
  • Poziom 9  
    No właśnie tylko nie wiem jak to ma wyglądać... co ustawić?, co wpisać? i gdzie?...
  • Poziom 20  
    Jeżeli WT 2000 nie ma trybu klient to na obu ruterach musisz ustawić Repaiter lub brige mode i ustawić ich na tych samych kanałach Wi-fi
  • Poziom 9  
    Ma tryb bridge mode i co dalej jak to ustawić i co wpisać?Mam coś zmienić w działającym belkinie czy tylko w WT?