Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak przy¶pieszyć uruchamianie Windows XP SP3?

Mexico 16 Aug 2009 21:49 6161 4
    Mexico
    Level 2  
    Dzi¶ zainstalowałem na swoim laptopie windowsa xp professiona sp3. Oczywi¶cie żeby wszystko grało zintegrowałem z instalk± sterowniki do dysku. System działa i jest ok, ale jak na ¶wierz± kopię strasznie długo się uruchamia 9 przebiegów paska ładowania systemu. Korzystałem z takiego narzędzia microsoftu jak bootvis, ale nic nie pomógł. Może kto¶ ma jak±¶ dobr± radę dla mnie...Mój sprzęt to Toshiba Satellite A300-1MW : ATI Mobility Radeon HD 3470 256 MB; Intel Core 2 Duo T5800 o częstotliwo¶ci 2.0 GHz; 4 GB pamięci RAM DDR2
    Mexico
    Level 2  
    Może kto¶ napisze co¶ m±drzejszego?
    KJ
    Level 31  
    Może na dzień dobry zainstalować system z SP2 zamiast z SP3 ? U mnie był podobny objaw po zainstalowaniu SP3. System strasznie długo się uruchamiał i ogólnie chodził dziwnie mułowato. Problem znikn±ł po reinstalacji i zostawieniu na SP2. Polecam przetestować. Instalacja systemu + programów na osobnej partycji jest dobrym nawykiem. Jeżeli masz tyle ramu to wył±cz plik wymiany całkowicie. System znacznie przyspieszy.
    mat_ed
    Level 43  
    Mexico wrote:
    Może kto¶ napisze co¶ m±drzejszego?

Nie, nikt nic nie napisze, a to dlatego, że na temat optymalizacji Windows XP aż roi się na google. Wystarczy trochę własnej inicjatywy. Lenistwa nie wspieramy, a więc temat zamykam.