Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telefon kupić? MP3, USB, karta pamięci itd.

18 Sie 2009 17:10 3537 5
  • Poziom 28  
    Witam

Na wstępie chciałbym przeprosić za zamieszczanie postu w prawdopodobnie niewłaściwym dziale, ale nie wiem gdzie go umieścić po ostatnich zmianach na elektrodzie. Dlatego proszę moderatorów o przeniesienie we właściwe miejsce.

Potrzebuję kupić telefon komórkowy i potrzebuję pomocy w wyborze. Potrzebuję następujących funkcji:
    1. duża ilość kontaktów z możliwością synchronizacji z gmailem i grupowanie kontaktów.
    2. odtwarzacz mp3
    3. dzwonki mp3
    4. karta pamięci
    5. bluetooth {niekoniecznie}
    6. USB {najlepiej zwykłe gniazdko}
    7. najlepiej metalowa obudowa, w każdym razie mocny i cienki
    8. długo działająca bateria
    9. przeglądarka www
    10. dyktafon
    11. możliwość użycia jako modem internetowy

Preferował bym firmę Nokia, ale jak są jakieś inne propozycje, to chętnie się zorientuję. kamery nie musi być, ale nie przeszkadza jak jest. Oczywiście chyba nie muszę dodawać, ze powinien być w miarę tani.
    Mam nadzieję, że mi coś doradzicie.
    Pozdrawiam
    S.
  • Poziom 2  
    moja propozycja dla to nokia 6500 slide metalowa obudowa aparat 3.2 megapixel dyktafon dzwonki mp3 karta pamięci itp. lub nokia 6300 tez metalowa obudowa aparat 2.0 megapixel dyktafon i inne żeczy które Cie interesują...
  • Poziom 10  
    Nokia E51, cienka aluminiowa obudowa, mp3, USB, WI-FI aparat 2 mpix i oczywiście Symbian. Mam ten telefon i naprawdę polecam Ci go.Wydajniejszy od N95, nie ma już w nim mulenia Symbiana. Bateria też trzyma dość długo. A jeśli masz trochę większy budżet to Nokia E52 bateria trzyma do 22 dni w stanie czuwania.
  • Poziom 35  
    Również polecam Nokię E51.
    Miałem mnóstwo telefonów, ale jak na razie E51 jest najlepsza!
  • Poziom 12  
    nokia 3120 classic.
    Ma wszystko to co wymieniłeś.
    Bateria trzyma 3-4 dni.
    Jest elegancka a jednocześnie stylowa.

Jaki telefon kupić? MP3, USB, karta pamięci itd.
  • Poziom 21  
    Polecam zarówno NOKIE E51 jak i NOKIE 5310 XpressMusic.

Jeśli nie chcesz głównie używać telefonu do słuchania muzyki to zdecydowanie E51, mam ją od roku i do tej pory ze wszystkich modeli NOKII jakie miałem to E51 jest super, na prawdę godna polecenia i ma wszystko co wymieniłeś w punktach.

Jeśli chcesz telefon do słuchania muzyki to już E51 nie zbyt tylko NOKIA 5310 XpressMusic.