Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi/VW Canbus adapter

18 Sie 2009 23:02 6107 17
  • Poziom 12  
    Witam

Czy któryś z szanownych kolegów jest w stanie wykonać Can bus adapter ? (oczywiście nie za darmo ;-))
    Nie chodzi tu o adapter do radia.
    Zamierzam podłączyć licznik z magistralą CAN do auta które takiej magistrali nie posiada.
    Chodzi o przekonwertowanie "na CAN" sygnałów analogowych takich jak obroty silnika, ABS, sygnał spalania.

Pozdrawiam
  • Poziom 31  
    Taki konwerter jest od dawna dostepny na ebay.de
  • Poziom 12  
    Spacewalker napisał:
    Taki konwerter jest od dawna dostepny na ebay.de

możesz kolego wkleić linka ?
    Bo tam adapterów jest sporo ale raczej do radia lun navi a do licznika to nie widziałem.
  • Poziom 12  
    Ponawiam prośbę o Can adapter.
    Czy znajdzie się ktoś kto by wykonał coś takiego ?
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Troszkę odświeżę i również zapytam czy ktoś wykonuje takie urządzonka np. Do VW Golf IV (podpięcie licznika z CAN do instalacji bez CAN).
  • Poziom 15  
    Witam,

jesli potrzeba gotwe urzadzenie to szukac na allegro pod "CAN adapter", jesli jednak potrzeba cos wiecej to pisac na priva.

pzd
  • Poziom 11  
    Potrzebuje kupic w polsce adapter can do licznika do passata żeby podłączyc obrotomierz itp... coś takiego jak poniżej

immo mam wyłączone potrzebuje żeby obrotomierz chodził spalanie lampka świec, lampka oleju, itp...

albo schemat tego adaptera can

o takie cos mi chodzi jak poniżej a może ma ktoś kontakt z tym sprzedającym ???

http://archiwumallegro.pl/liczniktacho_can_adapter-220545932.html
  • Poziom 15  
    posiadam tylko funkcja spalania jest do poprawienia.

pzd
  • Poziom 11  
    a za ile i na kiedy ewentualnie proszę o odpowiedz na forum lub na abutrymowicz(malpa)o2.pl
  • Poziom 12  
    Ja też jestem zainteresowany.
    Czekam na odpowiedź.
  • Poziom 15  
    o cenę proszę na priva pytać, a dorobienie będzie jak dostane w moje ręce auto z którego będę mógł ta wartość wyczytać.

pzd
  • Poziom 11  
    To wyśle mi pan cene na abutrymowicz(malpa)o2.pl lub na PW Spalanie nie musi byc tylko zeby lampki i obrotomierz podłączyc
  • Poziom 11  
    Chcem kupic ten adapter do licznika napisze mi pan cene na abutrymowicz(malpa)o2.pl może byc bez spalania tylko lampki i obrotomierz
    proszę niech pan się skontaktuje ze mną bo ja piszę do pana i nic żadnej odpowiedzi !!!
  • Poziom 15  
    Droga orneciak123

odpisałem na każdego maila jaki otrzymałem, wiec nie wiem w czym jest problem.
    Jeśli idzie o Adapter to jestem obecnie w etapie testów. Jeśli wszystko będzie OK to będzie możliwość nabycia.

pzd
  • Poziom 12  
    Witam

Cieszy mas to bardzo i czekamy na efekty.
    Ze swojej strony, dodam, że bardzo by się przydało prawidłowe wskazanie sygnału zużycia paliwa.
    Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    pracuje wytrwale nad tym aby spalanie również było prawidłowo zaimplementowane.

Przyznam ze potrzebna będzie do tego pomoc (auto w którym zostanie adapter zainstalowany i testowany) wiec jeśli jesteś zainteresowany to proszę o kontakt na priva.
  • Poziom 11  
    Witam, chciałbym spytać o postępy prac nad adapterem CAN do VW (mi zależy na podpięciu licznika w T4)? Czy jest już gotowy razem z funkcją spalania? Proszę o informację: tommly(malpa)o2.pl.

Pozdrawiam. Tomasz.
  • Poziom 15  
    witam,

szukam auta do testow.

pzd