Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

led studio - podlaczenie kamery ze strony (html)

rbaszko 19 Sie 2009 11:10 2338 4
  • #1 19 Sie 2009 11:10
    rbaszko
    Poziom 1  

Witam;
    czy ktos próbowal wyswietlic obraz z kamery internetowej w led studio? u mnie program sie wywala

0 4
  • #2 30 Sie 2009 18:24
    osuchowski
    Poziom 2  

Jaka kamera - sieciowa czy USB?
    Jeżeli sieciowa, to pozostaje Ci stworzyć prostą stronę www w którą wkomponujesz obraz ze strony kamery. Najlepiej gdyby nie była zabezpieczona hasłem.
    Jeżeli kamera jest na USB to powinna zostać wykryta przez LED Studio jako urządzenie video i wtedy robisz nowy Step, nowy video ekran - wybierasz kamerę i gotowe.

0
  • #3 30 Kwi 2010 10:19
    jakisgosc
    Poziom 9  

witam, wznawiam wątek, czy ktoś mógłby dopisać?

osuchowski napisał:
    Jaka kamera - sieciowa czy USB?
    Jeżeli sieciowa, to pozostaje Ci stworzyć prostą stronę www w którą wkomponujesz obraz ze strony kamery. Najlepiej gdyby nie była zabezpieczona hasłem.

ale jak to w led studio wyświetlić...?

osuchowski napisał:

Jeżeli kamera jest na USB to powinna zostać wykryta przez LED Studio jako urządzenie video i wtedy robisz nowy Step, nowy video ekran - wybierasz kamerę i gotowe.

próbowałem, rzeczywiście przy kamerze USB obraz się pojawia jak robię to co piszesz, ale jak zapisuje cały cykl wyświetlania to gdy ma się pojawić Step od kamery led Studio się wywala, bez tego Step-u od kamery oczywiście wszystko działa...

0
  • #4 30 Kwi 2010 10:49
    osuchowski
    Poziom 2  

LedStudio - fajny zamysł lecz baaaaardzo niestabilny program. Choćby wyświetlenie strony www - wywala cały program.
    A co do wywalania obrazu z kamery, hmmm, ja mam kartę video za parędziesiąt złotych i do tego podłączona kamera z monitoringu. Działa bezproblemowo. Myślę że może być problemem obsługa USB przez LedStudio.

0
  Szukaj w 5mln produktów