Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Atlantel audioline 35 "baby on"??

03 Cze 2004 12:32 2499 5
 • Poziom 12  
  Na wyświetlaczu świeci się "baby on", blokada klawiatury, zwiększony kontrast wyświetlacza. W licznych postach na temat tego telefonu , nie znalazłem odpowiedzi, stąd prośba o pomoc.

 • Specjalista od telefonów
  Witam.
  Baby on:
  Naciśnij Program (kwadrat ze strzałką do środka) następnie 6. Na wyświetlaczu pojawi się bierzące ustawienie (off/on). Wybierz ustawienie naciskają kilkakrotnie 1. Po wyborze naciśnij strałkę z kropką.

  Wyświetlacz
  Regulację kontrastu przeprowadza się następująco:
  Naciśnij Program (j.w.) 9 i odpowiednio kilkakrotnie 1 do uzyskania satysfakcjonującego efektu. następnie strzałkę z kropką i po kłopocie.
  Jest do dyspozycji 8 nastaw.

  Jartech

  :D

  PS
  Zacznij od regulacji kontrastu
 • Poziom 12  
  Dzięki, ale to juz sprawdzałem. Nie ma możliwości wejścia w jakąkolwiek funkcję bo klawiatura jest zablokowana. Notabene funkcja odblokowania jej też nie działa. Podejrzewam raczej uszkodzenie pamięci.
 • Poziom 12  
  Wystarczy zresetowac sluchawke i problem znika.
  Wyciagnij akumulator wcisnij 1 włoz baterie i posc przycisk 1. Powienienes uslyszec szum w sluchawce . NAtsepnie nacisnij 9 i trzymaj az do pikniecia. Wyswietlacz sam sie rozjasni. Wtedy musisz ponownie zalogowac sluchawke.
  Pozdrawiam . Daj znac czy sie udalo.
 • Poziom 11  
  niestety w tej procedurze są błędy.
 • Poziom 12  
  Dzięki RENAR!!! To jest konkretna odpowiedz na konkretne pytanie. Pomogło w 100%, po wykonaniu tej procedury telefon działa. Temat uważam za zakończony. Dziękuję i pozdrawiam! :D