Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowniki Hp do Windows 7

gerec12 21 Sie 2009 03:26 16406 5
  • #1 21 Sie 2009 03:26
    gerec12
    Poziom 2  

Zainstaluj sterowniki.
    Gdy wyskoczy błąd – anuluj resztę instalacji.
    Wejdź do folderu %temp% - znajdź folder 7zS0B47.
    Znajdź folder Util – ccc – Klknąć Uninstal_L3.
    Restart komputera.
    Zainstaluj jeszcze raz sterowniki.
    Instalowałem Hp Photosmart C5180 . W zgodnościach ustawiłem na Vista service pack 3 (nie wiem czy to ma znaczenie)
    Bardzo prosze o uwagi czy w innych modelach to pomaga.
    Paradoks polega na tym , że właśnie dzisiaj dzwoniłem do serwisu Hp i szukałem pomocy.Mówiąc ,że inni producenci np. Creative , już od 2 msc. posiada sterowniki pod Windows 7 .Zostałem wręcz wyśmiany ,że przed premierą systemu Windows 7 wymagam sterowników.Dodam, że Windows 7 jest już od ponad 2 tygodni w sprzedaży.

• #3 21 Sie 2009 07:57
    Nazgulo
    Poziom 9  

7 jest tak zrobiona ze teoretycznie powinna lapac wszystkie drivery napisane pod Viste

• #4 15 Paź 2009 16:40
    kajko32
    Poziom 1  

Witam. Mojego hp f4210 windows 7 sam wykryl i zainstalowal stery do niego. Pozdrawiam.

• #5 15 Paź 2009 19:32
    miru87
    Poziom 9  

Sterowniki działają z te same co pod Vistą, ale można spróbować ściągnąć sterowniki z Windows Update ;)

• #6 21 Lis 2010 14:28
    Cyniczny
    Poziom 1  

Witam
    Mam problem z instalacją sterowników do drukarki HP 920c. Na stronie producenta nie ma sterowników do WIN7 32BIT (takowego posiadam), ale za to jest opisane jak to zrobić przez Windows Update. Co prawda ściąga mi aktualizacje przez Win Update, ale występuje błąd przy instalacji. Ściągałem także stery do starszych wersji Windowsa (XP,2000 itp.) i zmieniałem we właściwościach na zgodność z Windowsem XP, ale i tak nic to mi nie daje, bo tak widzi tylko połączenie z lpt, a ja łącze drukarkę przez USB. Czy ktoś z Was forumowiczów zna jakiś sposób? Z góry dziękuję i liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME