Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telefon kupić z oferty "Zetafon" w Orange

21 Sie 2009 18:36 14276 11
  • Poziom 17  
    Witam,
    zastanawiam się na kupnem nowego telefonu. Posiadam stary i wysłużony telefon Nokia 3510i jeszcze z czasów abonamentu limitowanego dla firm z lub 7 lat temu to było. Obecnie już w Orange POP. I z oferty zetafon zastanawiam się między Samsung C3050 a Samsung J700i. Który z nim ma lepszy aparat? A może ktoś ma zdjęcia do porównania z tych telefonów? Albo jakiś inny telefon z oferty zetafo może polecacie???
  • Poziom 12  
    Samsung J700i ma lepszy aparat C3050 jest ładniejszy według gustów ogólnie moim zdanie samsungi to słabe teflony są niektóre modele dobre ale jest ich mało
  • Poziom 12  
    Moim zdaniem najlepszy to motorola E8
  • Poziom 12  
    Oba są w zetafonie za złotówkę, oba są rozsuwane, ja bym wziął C3050 bo jest ładniejszy mimo że aparat lepszy w j700, ale na zdrowy rozsądek co za zdjęcia się robi komem.
  • Poziom 38  
    Nie wiem czemu, ale motoroli E8 komisy chyba nie chcą w ogóle kupować ;)
  • Poziom 9  
    Jeśli ma być jak najtańszy to proponował bym wziąć Motorole E8. Ma od samsungów lepszy wyswietlacz, oraz aparat, a takze bdb brzmienie na słuchawkach (jak na telefon) oraz 2GB wewnetrznej pamieci co na poczatek powinno wystarczyc ;)
    Jedyny minus to taki ze aby mieć telefon za 1PLN trzeba podpisac umowe na 36miesiecy :/
  • Poziom 11  
    Ja chyba tez bym polecal Orange Vegas. Aparat ma tylko 1.3 mpixela, ale nadrabia dobrym odtwarzaczem multimediow. No i zawsze to smartfon. Jest kilka jego testow na youtube. A jak mialbym wybierac sposrod samsungow, to C3050.
  • Poziom 19  
    zenobeusz napisał:
    Nie wiem czemu, ale motoroli E8 komisy chyba nie chcą w ogóle kupować ;)

Nie chcą a to z prostego względu - telefon bardzo awaryjny i te menu... ehhh motorola zeszła "na psy".
  • Poziom 12  
    Ja bym wziął C3050 jest fajnieszy.
    Mało kto ma E8.
  • Poziom 10  
    Ja powiem obiektywnie. C3050 ma dość ładne menu i kilka bajerów. j700 ma bardzo wygodną klawiaturę i wygodnie leży w dłoni ( c3050 jest cienki i szeroki ) . Kolejnym plusem j700 jest w miarę dobry aparat (w porównaniu z c3050 o wiele lepszy) (telefon jest wytrzymały (wielokrotne upadki na płytki nie robią na nim wrażenia:] ). Z obydwoma telefonami miałem do czynienia, dlatego obiektywnie jesli miałbym wybrać, to na 100% brałbym j700
    Wybór oczywiście należy do Ciebię ;)