Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Falowanie silnika w kosiarce spalinowej Tecumsech Centura

dominiksam 21 Sie 2009 22:20 7773 3
  • #1 21 Sie 2009 22:20
    dominiksam
    Poziom 9  

Witam wszystkich. Dostałem kosiarkę tą od kuzyna, w kiepskim stanie, wyremontowałem i dzisiaj ją zapaliłem lecz na wolnych obrotach nie pracuje równo obroty skaczą. Na wysokich obrotach jest dobrze, oprócz tego że czasami mi "kicha" to chyba oznacza że mieszanka jest nie taka???? Proszę was o pomoc.
    I teraz kolejna sprawa nie było przy niej ani górnej obudowy filtra ani także samego filtra jest tylko ta dolna obudowa. Włożyłem tam taką piankową gąbkę ale zdaje mi się że dostaje za dużo powietrza i dlatego może są te dwa problemy???? Piszcie co o tym myślicie.
    I trzecia sprawa jutro wrzucę fotki jak podłączyłem te druciki do gaźnika i regulatora obrotów. Bo nie wiem czy je dobrze założyłem.
    Jeszcze raz proszę was o pomoc bo trawa czeka a kosiarki brak!!!
    Pozdrawiam!!!

1 3
  • #2 22 Sie 2009 06:57
    39006
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 22 Sie 2009 11:52
    dominiksam
    Poziom 9  

Śrubek regulacyjnych mieszanki nie ma on jest fabrycznie wyregulowany jedynie jest śrubka regulacyjna od obrotów!!!!
    Gaźnik jest wyczyszczony mi się wydaje że faluje mi przez to że nie ma oryginalnego filtra powietrza!!!

Pozdrawiam

Dodano po 2 [godziny]:

Jak widzicie to ten filtr powietrza.Taki może być czy ma być inny???

Tak wygląda gaźnik i teraz pytanie czy ta dzwignia nad nim jak kosze ma być przesunięta w drugą stronę???

Tak mam podłączone te druciki jeden ten bez sprężynki idzie do przepustnicy a ten z sprężynką do takiej blaszki nad gaźnikiem!!
    Czy mam to dobrze zrobione???

-1
  • #4 22 Sie 2009 15:27
    39006
    Użytkownik usunął konto