Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Xantia II centralny nie działa po wymianie baterii

22 Sie 2009 09:09 6032 6
  • Poziom 10  
    Witam, tak jak w temacie, po wymianie baterii pilot przestał otwierać i zamykać drzwi. Bylem nawet u elektronika i sprawdził go na jakimś urządzeniu i powiedział ze pilot wysyła jakieś kody. W instrukcji znalazłem coś takiego: "Po wymianie baterii konieczna jest reinicjcja pilota zdalnego sterowania. W tym celu należy włączyć zapłon, a następnie włączyć pilot zdalnego sterowania". Jak mam to rozumieć? Mam dopiero włożyć baterie czy może nacisnąć przycisk odblokowania lub zablokowania drzwi, na pilocie?
  • Poziom 21  
    Włącz zapłon, naciśnij jeden z guzików pilota, wyłącz zapłon, sprawdz czy działa...
  • Poziom 15  
    Musisz zsynchronizować pilota.

When Key battery replaced. If buttons operated repeatedly while vehicle out of range and system becomes inoperative. How Switch ignition ON. Wait for system LED to extinguish - if fitted. Within 30 seconds: Press lock button Fig. 1 [1] or unlock button [2]. Within 10 seconds: Press lock or unlock button on remaining keys. Ensure system LED illuminates for approximately 0,5 seconds. Synchronization procedure complete. Confirm synchronization has been successful by locking, double locking and unlocking vehicle.

pzdr...
  • Poziom 10  
    A tak po polsku (cos tam potlumaczylem ale ja nie mam w aucie zadnych diod) ale sprobuje jutro ta pierwsza wersje
  • Poziom 14  
    2.8. Usterka 7 : Pilot zdalnego sterowania nie synchronizowany
    Pilot pilota zdalnego sterowania centralnego zamka uległ desynchronizacji w przypadku wielkrotnych nacisnięć na przycisk pilota poza zasięgiem jego działania .
    Wykonać ponowną synchronizację .
    Procedura ponownej synchronizacji :
    Włączyć zapłon
    Nacisnąć na jeden z przycisków pilota zdalnego sterowania
    2.9. Usterka 8 : Bateria pilota zdalnego sterowania zużyta
    Bateria pilota sterowania centralnego zamka jest zużyta .
    Tej usterce towarzyszy miganie lampki kontrolnej otwartych drzwi .
    Wymienić baterię .
  • Poziom 10  
    Niestety ta procedura nic nie dala dalej nic sie nie dzieje. Niestety w mojej wersji rozniez nie mam zadnej diody sygnalizacyjnej, chyba ze chodzi o kontrolke na zegarach z otwartymi drzwiami. Bateria jest nowa sony cr 1620
  • Poziom 12  
    powinieneś mieć pilota radiowego, masz pilota radiowego czy IR?? radiowego możesz sprawdzić, czy nadaje na zwykłym radiu na falach LW powinien wydawać pykać( pilota trzeba zbliżyć do tyłu zwykłego radia do anteny ferrytowej, tak możesz sprawdzić każdego pilota radiowego czy działa