Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie działa słuchawka w LUCENT 6408D+

04 Cze 2004 08:16 1539 5
  • Poziom 10  
    Tak jak w temacie. Ani słychu ani dychu :wink: Ale działa przez automat głośnomówiący, niestety jest to bardzo uciążliwe. Sprawdzałem kabelki są OK, sprawdzałem połączenia na płytce - OK. HELP!
  • Poziom 15  
    Witam ! Mam pytanie co do tego telefonu . NIedawno go dostalem od kolezanki podobno jest 100% sprawny - podłączylem go do ISDN kablem z zakonczeniami RJ45 (te szersze od zwyklych telefonicznych) kabel jest prosty symetryczny. Telefon nie obudzil sie . Podlaczylem go dla sprawdzenia kablem od modemu ISDN to taki sam przewod i tez nic - tak wiec jesli to taki kabel sluzy do podlaczenia tego tel. to ja mam sprawn przewod. Kabel ma 4 zyly i wszystkie sa na srodku wtyczki , po bokach sa dwa wolne miejsca . TY tez masz taki kabel ? , a moze trzeba ten aparat jakos zalaczyc ? nie mam do niego instrukcji obsługi . POMOCY !
  • Poziom 16  
    Witam

Aparaty Lucent(Avaya) serii 64XX są aparatami systemowymi więc bez centalki z kartą portów cyfrowych nic z nim nie zrobisz.

Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    NIe bardzo rozumiem o co chodzi z ta centralka , ale rozumiem ,ze pod ISDN ten aparat nie bedzie dzialal i nie mam sposobu na uruchomienie go w inny sposub pod ISDN. Jesli sie myle to prosze o podpowiedz. POzdro
  • Poziom 16  
    Prostymi słowami: Jeśli nie masz centrali telefonicznej Lucent, Avaya lub AT&T z odpowiednią kartą cyfrową (jednoparową) ten aparat nie będzie działał.To nie jest aparat ISDN .

Pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    Ok ! Tak wiec mam na sprzedanie ten aparat : )) moze ktos chce go kupic : ) czekam na propozycje ; )) Pozdrawiam