Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co zrobić z Philips 3010/91????

04 Cze 2004 14:18 2075 6
  • Poziom 10  
    Witam. Mam w domku philipsa 3010 z jakąś kartą którą ojciec kupił od majsterkowicza za 100 zł i miała podobno działać jak ta od wizji... Miała ale nie działa i na ekranie mam standardowy napis "włącz jeden z programów pakietu Wizja TV". I tu moje pytanie... co mam z tym złomem zrobić żeby coś z niego jeszcze wykrzesać i żeby można było oglądać jakieś programy (także erotyczne... hehe... a może i przede wszystkim...) Nadmienię jeszcze że nie mam trudności z obsługą komputera i "montowaniem" układów elektronicznych (oczywiście wg schematu). Pozdrawiam i czekam na porady.

macczwoj(malpa)go2.pl
  • Poziom 20  
    Załaduj soft 9,21 +funke i pooglądasz troche ciekawych programów.
  • Poziom 15  
    Ten model sam z antenny nie zassie trzeba jemu pomóc.http://satmen.unas.cz/hardware/philips3010_6010.htm Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Witam!
    Dziękuję za porady. Wgrałem nowy soft w wersji 0920 (znaczy chyba 9.20) i listę programów FWSAT49.bin. Oczywiście pojawiły się nowe programy ale niestety większość objawia się zupełnie czarnym ekranem i brakiem fonii lub brakiem uprawnień do oglądanie programu. To drugie rozumiem - kanały są zapewne kodowane ale co zrobic z tym czarnym ekranem i głuchą ciszą? Tam gdzie są radia oczywiście tez nie ma obrazu ale słychac przynajmniej dźwięk.

Pozdrawiam i czekam na dalsze sugestie

P.S. Tuner co jakiś czas się zawiesza (nie można nic przełączyć) - trzeba wyłączyć z sieci i dopiero zadziała. Może to wina softu. Macie jakis link na nowszy? A może lepiej wgrać starszy?
  • Poziom 24  
    Do tunera 3010 , jest nowszy soft . Jest to 9.21. Poszukaj i wgraj. Pozatym, żeby cos więcej zobaczyć , trzeba mieć kartę fun.
  • Poziom 27  
    a ta karta to jaka co to za karta obrazek lub opisz