Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mercedes w210 elektryka padla plus centralny zamek...

zajka19780000 24 Sie 2009 17:40 6221 1
  • #1 24 Sie 2009 17:40
    zajka19780000
    Poziom 9  

24 Sie 2009 17:36 mercedes w210 elektryka padla plus centralny zamek.

--------------------------------------------------------------------------------

Witam wszystkich Mam gigantyczny problem, niedawno zakupilem mercedesa E200 (w210) z 1996 roku tak zwany (okularnik). wszystko jest super pieknie ale dolega mu kilka problemow z ktorymi niestety niedaje sobie rady; znaja Wasze mozliwosci i doswiadczenie zawodowe ,postaracie sie mi pomoc:) oipsuje owe problemy.
    1) oswietlenie w kabinie samochodu niechodzi, podczas otwierania drzwi (wszystkich) i kiedy probuje wlaczyc swiatlo z przyciskow na podsufitce. sprawdzalem wszysktie bezpieczniki i nic ; nawet prubowalem podazac z okablowaniem i zobaczyc czy gdzies nie jest on (przyszczypany) ale lipa.
    --- Co jest wazne wczyraj w nocy wlaczylem swiatla na parkingu i zauwazylem ze wszystkie podswietlania przyciskow dzialaja ale swiatlo samo w sobie niestety nie; Zarowki tez sprawdzalem..
    2) wraz z oswietleniem w tym samym czasie podobno padl centralny zamek .Mianowicie niedziala on z pilota model( scyzoryk), zato dziala on z przedniej konsoli (przycisk) zamyka i otwiera pieknie ; choc nie zawsze na 10 prob dziala poprawnie 8.
    Idac za wasymi radami kupilem nowa pape do centralnego dokladnie ten sam model i nic bez zmian. co do pilota mysle ze dziala on poniewaz za kazdy razem widze jak zlacza on czujniki pod lusterkiem na przemian czrwony i zielony kolor, a centralny niedziala pod czas zamykania i otwierania niestety nie GOLI.(marwica).
    3) i finalowy problem to chyba czujnik rozruchu samochodu konkretnie ,podczas odpalania samochodu (automat) kiedy przkrecam kluczyk w pozycji start jest cisza, wyczulem jedo mejsce dlazkiem biegow gdzie dziala wszystko oki i rozrusznik zaskakuje a pozniej jest juz spoko, chodzi i oto gdzie on jest umieszczony zebym mogl wymienic. heeelp
    Wiem jest to kilka problemow pomocy z gory dzieki.

1 1