Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowanie sterownikiem Futurelight CP-32 przez inny sterown

Świr 24 Sie 2009 22:10 1277 2
  • #1 24 Sie 2009 22:10
    Świr
    Poziom 34  

Na jednej z dyskotek gdzie świecę są dwa sterowniki: Futurelight CP-32 sterujący skanerami, i Pilot 2000 sterujący głowami i parami led-owymi. I teraz pytanie: Czy mogę podłączyć tego Futurelight-a w taki sposób, abym mógł zmieniać na nim programy za pomocą Pilota :?: Pomyślałem że można by wykorzystać złącze MIDI w Pilocie, tylko nie mam pojęcia czy ma je Futurelight. Niestety nie mam za bardzo możliwości go obejrzeć, bo jest mocno zabudowany, i ciężki do wyjęcia :cry: Czy jest taka możliwość :?: Może ktoś już robił takie "kaskadowe" połączenie sterowników :?:

0 2
  • Sklep HeluKabel
  • #2 25 Sie 2009 11:36
    diodakiler
    Specjalista - oświetlenie sceniczne

Olej tego F.. i zrób sekwencje na pilocie problem z głowy!!!!
    zastosuj spliter łącząc 2 przewody dmx i pamiętając żeby użyć wolnych adresów z pilota (przeadresować skanery) i problem z głowy

masz jeden sterownik wolny a cały sufit w Pilocie.

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 25 Sie 2009 19:31
    Świr
    Poziom 34  

Tak też bym zrobił, tylko jest takie małe ale... W pilocie mam możliwość odtwarzania tylko czterech programów naraz. W sumie wykorzystuje zwykle dwa, czasem trzy, ale mam fajne sekwencje na tym Futurelightcie, i poprostu chce żeby skanery sobie latały tak jak latają, tylko żebym zmiane ich programów miał pod ręką. Ale chyba zostawię to jak jest, bo wydaje mi się że nie ma takiej możliwości. Pozatym, gdybym podłaczył skanery pod Pilota musiałbym edytować 40 programów i dodawać kroki dla skanerów :?

0