Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Immobilizer w Punto 1.1 55 S

Grzeg_woj 06 Cze 2004 03:14 2224 0
  • #1 06 Cze 2004 03:14
    Grzeg_woj
    Poziom 11  

Witam wszystkich !!.
    Mam następujący problem, podobny do już spotkanych na forum, ale nie całkiem wyczerpanych.
    Posiadam fiata punto ale z jednym kluczykiem , oczywiście tym drugim bo matka nie loguje sie - uszkodzony transponder.
    Spotkałem się z radami na forum ( w podobnych przypadkach) - zmienić immobilizer i jechać do ASO, wymazać immobilizer z kompa sterującego itp.
    Ale przecież immobilizer w każdym samochodzie jest oparty na procku. Nie wierzę że nie ma możliwości wykoniania downloadu tego procka, znalezienia kodu klucza matki i zamiany tego kodu innym posiadanym kluczykim z transponderem sprawnym.
    Oczywiście nasuwa się pytanie - jakim programem, jak znaleźć kod matki i w jaki sposób rozpoznać kod transpondera sprawnego ,którego się ma.
    Wiem, że na pewno jest ktoś, kto wykonał download programu siędzącego w procku orginalnego immobilizera fiata punto, pytanie czy ktoś porównywał te programy i do jakich doszedł wniosków.
    Będę wdzięczny i nie tylko jeżeli ktoś uchli rąbka tajemnicy ze swoich doświadczeń.
    grzeg_woj(malpa)poczta.onet.pl

3 0