Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Pomocy] Czy ktos zrobi mi prosta plytke drukowa ?

waflak 07 Cze 2004 16:54 1070 4
  • #1 07 Cze 2004 16:54
    waflak
    Poziom 10  

Potrzebuje plytki drukowej do tego ukladu czy ktos moglby mi ja zrobic i przeslac na maila w pliku jpg ? albo jakims innym aby mogl wydrukowac? Jest to prosty uklad wiec duzo czasu wam nie zejdzie a ja wogole nie potrafie tych plytek robic a to mi jest bardzo potrzebne na pracownie. Pozdrawiam i licze na pomoc w zdjeciu przesylam schemat ideowy tego ukladu.

0 4
  • #2 07 Cze 2004 17:45
    oj
    Poziom 42  

Jest to schemat zwrotnicy, występują tu elementy dość duże i taką zwrotnice najcześciej buduje się na płytce preszpanowej. Elementy są połączone ze sobą za pomocą paru punktów (kołków) lutowniczych przymocowanych do płytki. Cewki i rezystory mają duże gabaryty i są mocowane bezpośrednio do płytki

Podane elementy muszą być dokładnie zwymiarowane aby utworzyć do tego płytkę

0
  • #3 07 Cze 2004 18:23
    IDE
    Poziom 15  

Podaj dokładne wymiary elementow, czyli rozstaw nozek i obrys najlepiej w mm. Jak bede mial czas to wklepie to w Protela.

0
  • #4 07 Cze 2004 19:31
    waflak
    Poziom 10  

Hmm rozmiary norzek macie podane obok elementow F= rozmiar norzki zwyjatkiem cewki.
    Potrzebuje poprostu na pracownie miec wydrukowana plytke drukowa na kartce i nic wiecej. Pozniej juz jej nie bede robil tak wiec mysle ze mozna to zrobic tak pi razy oko :) byle zeby mniej wiecej bylo i zeby gostek za bardzo sie nie przyczepil. Podalem wszystkie dane jaki mam wiecej niestety nic nie mam :( Tak wiec prosilbym was abyscie sklecili cos po swojemu i zeby to tylko mialo rece i nogi :) Bede wam bardzo wdzieczny. Pozdrawiam.

IDE - tylko jakbys zrobil w protelu to juz to jakbys mi udostepnial zebym sobie mogl to wydrukowac to prosilbym cie abys udostepnil w formacie jpg czy jakims tam innym zeby nie byl to format z protela bo wtedy nie bede mial jak wydrukowac

Mozecie rowniez przesylac ten uklad na moj mail bedzie lepiej cino(malpa)poprostu.net

Jeszcze raz bardzo dziekuje za zainteresowanie sie i Pozdrawiam serdecznie

0
  • #5 08 Cze 2004 15:18
    luk81
    Poziom 10  

prosty uklad

nadal chcesz pomocy??... jakby co to daj znac...

pozdrawiam

0