Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zaokrąglony na końcach metal. walec z młota elektr.FTEH5010J

prestopresto 25 Aug 2009 16:41 1524 9
    prestopresto
    Level 9  
    Witam!
    Mam oto taki problem,zgubiłem takie coś jak na zdjęciu,a nie wiem jak to się nazywa by to kupić.Część pochodzi z młota elektrycznego.Było to umiejscowione pod kołnierzem gumowym.Zaokrąglony na końcach metal. walec z młota elektr.FTEH5010J
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Romulus7874
    Level 28  
    Wygląda mi to na blokadę dłuta,wiertła.Element ryglujący.Występuje też zwykła śrucina.
    prestopresto
    Level 9  
    Tak,blokuje to dłuto i powinny być 2 szt a mam tylko 1 i młot bije kiedy ma ochotę.Chcę dokupić drugą sztukę ale nie wiem jak się nazywa ta część by poszukać w internecie.
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Części należało by chyba szukać w serwisie danej marki sprzętu.
    prestopresto
    Level 9  
    Błażej wrote:
    Części należało by chyba szukać w serwisie danej marki sprzętu.

Tyle że młot został przywieziony z niemiec i nie ma serwisu w pl.W najgorszym wypadku pozostanie mi dorobić ten element.
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    To zdradź może co to za marka? Bo jeśli to jakiś marketowy produkt, to możliwe, że w zależności od rynku występuje on pod różnymi nazwami. Jest też możliwe, że będą mieli taki element w jakimś serwisie, bo jest to kopia jakiegoś markowego produktu.
    prestopresto
    Level 9  
    Łukasz-O wrote:
    :arrow: prestopresto, przede wszystkim popraw tytuł tematu. Kłania się regulamin pkt. 11 oraz 11.2

ale na jaki zmienić?
    Romulus7874
    Level 28  
    prestopresto wrote:
    młot bije kiedy ma ochotę.

Ta część nie ma wpływu na bicie /niebicie młotka. Pewnikiem tłoczek wyrobił już swoje.Rozbierzesz zobaczysz.
    Miałem w pierwszym poście zaproponować żebyś dorobił tą część z jakiegoś śrutu z łożyska.Ale pomyślałem że jeśli to jakiś extra sprzęt to nie wypada.
    prestopresto
    Level 9  
    Błażej wrote:
    To zdradź może co to za marka? Bo jeśli to jakiś marketowy produkt, to możliwe, że w zależności od rynku występuje on pod różnymi nazwami. Jest też możliwe, że będą mieli taki element w jakimś serwisie, bo jest to kopia jakiegoś markowego produktu.

FALONTECH FTEH 5010J.To nie jest jakiś markowy młot był kupiony kupiony 2 lata temu kiedy zacząłem remont w domu,sporo kucia bywa.Muszę przyznać że bardzo mile mnie zaskoczył bo w końcu poleciał też na parę robót, i sprawuje się wyśmienicie nawet w żelbetonie:)

Dodano po 3 [minuty]:

agnieszka7874 wrote:
    prestopresto wrote:
    młot bije kiedy ma ochotę.

Ta część nie ma wpływu na bicie /niebicie młotka. Pewnikiem tłoczek wyrobił już swoje.Rozbierzesz zobaczysz.
    Miałem w pierwszym poście zaproponować żebyś dorobił tą część z jakiegoś śrutu z łożyska.Ale pomyślałem że jeśli to jakiś extra sprzęt to nie wypada.

Rozkręciłem i jest ok.To na 99% od tego.Już miałem kiedyś taki przypadek tylko z innym młotem (pożyczonym) tyle że tam kulki były i gdy brakowało jednej to taki sam efekt był jak teraz.