Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG KU 990 - beznadziejna jakość robionych zdjęć

zbyszek_2013 25 Sie 2009 20:48 2250 5
  • #1 25 Sie 2009 20:48
    zbyszek_2013
    Poziom 12  

Witam. Mam problem z aparatem mojego LG ku 990i. Wykonane zdjęcia są fatalnej jakości. Są ciemne, brak im ostrości oraz widać ziarno (tak to się chyba mówi). Nie ma znaczenia czy zdjęcie jest zrobione w pomieszczeniu czy na zewnątrz. Próbowałem już chyba wszystkie możliwe kombinacje ale efekt tego jest praktycznie żaden. Telefon mam od niedawna i chciałem w sobotę porobić trochę zdjęć na weselu, ale w zasadzie wszystkie nadają się do usunięcia. Może jednak robię coś nie tak i dlatego mam taki efekt? Nie chcę się ośmieszyć przed wizytą w serwisie, dlatego proszę o pomoc.
    Pozdrawiam.

• #2 27 Sie 2009 12:07
    zezuama
    Poziom 23  

Zobacz tu http://www.mgsm.pl/katalog/lg/ku990/zdjecia/ są tam zdjecia zrobione takim LG,widać wyraźnie że daleko im do zdjęć wykonywanych choćby najzwyklejszym aparatem kompaktowym. Jeżeli twoje wyglądają gorzej to przeczytaj instrukcję obsługi, może trzeba zmienić ustawienia.Kamerki wbudowane w telefony nalezy traktować z przymrużeniem oka,nawet jeśli producent pisze że jest autofocus,matryca 5Mpix czy optyka Carl Zeiss.

• #3 27 Sie 2009 12:49
    pablo 992
    Poziom 11  

Miałem do czynienia z tym telefonem i jego "aparatem", powiem tak przy robieniu zdjęć najlepiej nie ruszać telefonem a i tak te pozostawiają wiele do życzenia, matryca tego aparatu jest kiepska, N73 robi już lepsze zdjęcia. A i o ile się orientuje to tam masz plastikowe soczewki więc zwróć uwagę na ich przejrzystość.

• #4 27 Sie 2009 19:55
    zbyszek_2013
    Poziom 12  

Czyli to co podaje producent na temat tego aparatu to fikcja ? Porównywałem swoje zdjęcia z tymi które oglądałem na stronie www.mgsm.pl , moje są jeszcze gorszej jakości. Podczas robienia zdjęć staram się nie ruszać telefonem, ustawiałem nawet opcję "sport", ale to również nic nie daje. Soczewki zawsze delikatnie czyszczę specjalną szmatką do okularów.
    Czyli rozumiem, że nie ma nawet sensu zanosić telefonu do serwisu ?

• #5 28 Wrz 2009 01:21
    Pytong
    Poziom 32  

Bo w wielkim skrócie 990i to nie to samo co zachwalane 990.

• #6 28 Wrz 2009 10:49
    andreee
    Poziom 24  

To jest lg i to co jest montowane i niby na to mowia aparat raczej do zdjec sie nie nadaje, jak chcesz robic zdjecia telefonem to kup sonego eryka bo zadnym wynalazkiem tupu lg nie zrobisz zdjecia ktore mozna obejrzec na kompie a o odbitkach nie mowie. Generalnie kazde 2mpx od SE bije to co oferuje kazdy lg

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME