Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak dostosować menu start?

26 Sie 2009 12:25 1327 1
  • Poziom 9  
    Witam
    - W menu start można przypiąć folder. Co zrobić by ten folder nie był nad tą kreską (B) na liście ale normalnie tak jak np "ustawienia", "programy", "uruchom"?
    - Jak zmienić jego ikonę? Próbowałem wpiąć tam skrót (A) do tego folderu ponieważ ikony skrótów można zmieniać. Jednak taki skrót do folderu nie pokazuje (C) swojej zawartości na liście menu start... a po kliknięciu (A) otwiera sie okno z zawartością... więc skrót raczej odpada.
    - Kombinuję tak bo chcę wywalić z menu start "ustawienia" i zastąpić je w tym miejscu własnym folderem, gdyż nie zawierają tego co bym chciał. Mogę usunąć elementy z "ustawienia" ale jak tam mam coś dodać? Chciałbym umieścić tam nie wszystkie elementy panelu sterowania ale tylko WYBRANE, m.in. przykładowo "właściwości ekranu" oraz różne inne elementy narzędziowe spoza panelu sterowania.

Jak dostosować menu start?

Jak usunę np "pasek zadań i menu start" z "ustawienia" za pomocą rejestru to efekt jest globalny - po kliknięciu PPM na pasek zadań i wybraniu "właściwości" nie można do ustawień wejść. Da sie to jakoś obejść? Jeśli nie to jak chociaż utworzyć ten zwykły folder (A) by był np między "ustawienia" a "wyszukaj"?

Jak w Windows 2000 dokonać takich ustawień?