Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Subwoofer do domu+ kolumny alton 80

Maku637 26 Sie 2009 22:12 843 1
  • #1 26 Sie 2009 22:12
    Maku637
    Poziom 2  

Witam. Zważywszy na to ze jestem całkiem od niedawna na forum chciałbym się poradzić ludzi, którzy maja pojecie o sprzęcie nagłaśniającym i którzy mogą mi pomoc/podpowiedzieć. Otóż mój problem jest taki ze posiadam obecnie altony 80. Wszystko super tylko chciałbym zbudować subwoofer, który mógłby pomoc nagłaśniać mój duży pokój(20m^2).I jest problem w tym, ze interesować się sprzętem nagłośnieniowym zacząłem dość późno i nie mam na ten temat zbyt dużej wiedzy. Muzyka jakiej słucham to trance, house, rap, hip-hop, różne remixy starych piosenek oraz rzadko czegoś podobnego do techno dlatego potrzebuje mocnego subwoofera. Ma on grac mocno, dynamicznie, dość nisko i szybko.Subwoofer chce zrobić na głośniku tonsil gdn 30/120/1 i wsadzić go w obudowę z b-r. I oto moje 1 pytanie czy subwoofer na tym głosniku będzie nadawał się do tegoż pokoju?? Nie będzie za słaby?? 2 pytanie brzmi czy dałoby rade(gdyby udało mi sie skończyć ta konstrukcje) spiac te kolumny razem z tym subikiem?? To na razie tyle. proszę aby administratorzy nie zamykali tego tematu gdyż jeżeli bym wziął się za ta budowę to mogłbym cały czas zadawać pytania(w razie problemów) i podawać informacje jak się rozwija moja konstrukcja.obserwowałem te forum od jakiegoś czasu i zauważyłem ze jest tu wiele ludzi, którzy znają sie na tym wiec liczę na wasza pomoc, bo sam chyba nie dam rady.

0 1
  • #2 27 Sie 2009 04:26
    najt
    Poziom 19  

Takich tematów jest od groma na forum. Zapoznaj się z programem WinISD oraz z jego instrukcją, czyli jak go użyć. Głośnik 30/120 wystarczy w zupełności, nawet powiedziałbym że zagłuszy poczciwe Altony.

Te remixy starych piosenek, to Italo Disco ma się rozumieć? ;)

0