Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z elektryka w golf III

26 Sie 2009 23:25 4312 9
  • Poziom 11  
    zakupilem sobie dzis golfa III z 1.9 tdi. ładny, mocny samochodzik, ale ma problem z elektryka, mianowicie jak wxciskam pedal stop to mi swieca kierunkowskazy. jak to wyeliminowac. to pewnie bedzie problem z masa gdzies, gdzie sa wiec podlaczenia masy od tego i gdzie sprawdzic?
  • Poziom 17  
    Sprawdź masę we wtyczkach przy lampach...
  • Poziom 10  
    Czy pomyłka jest tylko w tylnych lampach czy wszystkie kierunkowskazy świecą?
    przeważnie w lampach tylnych masa jest wspólna więc to raczej na odwrót przypięte 12V
  • Poziom 38  
    Witam
    Mam takie pytanie
    Czy zapalają się kierunkowskazy zamiast STOP-u czy wszystkie na raz tylko z mniejszą mocą ?
  • Poziom 11  
    kierunki sie z przodu pala przy naciskaniu stop
  • Poziom 28  
    Witam. Daj dodatkowe połączenie masowe przy lampach (np. nadwozie - masa w lampie) i zobaczysz czy pomoże. Pozdrawiam.
  • Poziom 38  
    Jak kolega napisał , podaj dodatkową masę . Sprawdź wtyczkę może się zgorzel zrobiła . Objawy wskazują ewidentnie na brak masy . Napisz jeszcze jak się zachowują światła przy włączonym kierunkowskazie , co się dzieje w tylnych lampach .
  • Poziom 11  
    sprawa wyglada tak:

gdy wciskam stop to pala mi sie mniejsza moca zarowno swiatla stop jak i kierunkowskazy z przodu jak i z tylu.

Pozatym jak daje wsteczny to pala mi sie przeciwmgielne.
  • Poziom 42  
    Stało się to nagle , czy po grzebaniu w elektryce samochodu.
    Wyciąg wkłady tylnych lamp , przeglądnij <ścieżki> , często korodują i upalają się lub zwierają z inną. Możesz mieć pomieszane przewody do wtyczek tylnych lamp.
  • Poziom 11  
    kupilem dopiero to auto. wklady wyciagnalem i faktycznie jeden pin jest upalony, wlasnie ten od masy. zgnity i przykopcony. moze pomoze, jade kupic taki wklad, jak koszt ?