Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Delphi Grundig S1000 MP3 nie czyta płyt

Kubacki1989 26 Sie 2009 23:28 2046 2
  • #1 26 Sie 2009 23:28
    Kubacki1989
    Poziom 10  

Witam Szanownych Forumowiczów.

Posiadam Delphi Grundig S1000 MP3 lecz radyjko nie czyta płyt. Sprawa jest dziwna mianowicie wciąga płytę lecz nie obniża mechanizmu (płyta na poprawne miejsce wskakuje) i nie kręci nawet płytą , a na wyświetlaczu napis "READ...". Trwa to z jakieś 15-20 sekund i następny napis "ERROR 5". Mechanizm ręcznie przechodzi jak powinien lecz nadal nie kręci płytą. Co może być uszkodzone ?

Moderowany:

Regulamin pkt 10.9 , 15 , 13 , 10.3 , 11.2. Temat poprawiłem. Proszę na przyszłość czytać regulamin i go stosować.

0 2
  • #2 27 Sie 2009 17:16
    djlj24
    Spec od car audio

Może driver silników?

0
  • #3 27 Sie 2009 17:53
    Kubacki1989
    Poziom 10  

Witam znalazlem jedna diode uszkodzona (3 pozostale sa sprawne) teraz tylko pytanie jak dokladnie ta dioda sie nazywa bylem w 3 elektronicznych nie mieli ;/ Dioda wyglad jak przedostatnia na tym zdjeciu( jest ciut szersza) http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons...chiedene_LEDs.jpg/500px-Verschiedene_LEDs.jpg

diody te reaguja na ruch.... kto wie jak ta dioda dokladnie sie nazywa?

Pozdrawiam,
    Kuba

P.s. dziekuje administratorowi za ponowne wstawienie tego tematu .

Moderator nigdy nie usuwał tego tematu. ;) były tylko moje uwagi co do zasad. damiancz

Czy orientuje sie jakas Mondra osoba gdzie moge takowa diode dostac?
    Oto zdjecia tej diody i plytki z ktorej pochodzi:

Dzisiaj bylem juz w prawie wszystkich sklepach elektronicznych/serwisach w Bydgoszczy(1 mi zostal na Torunskiej). W zadnym nie maja ani nie moga sprowadzic takiej diody(dioda światłoczuła). czy orientuje sie ktosm(szuukalem z kilka godzin juz w "google) gdzie takowa mozna dostac.

p.s. w myszkkach z rolka jest prawie identyczna tylko katoda z anoda zamieniona (na kabelki przylutowalem na duzo sie nie zdalo a jestem przekonny ze wina diody, sprawna diode przelutowalem w 2 miesce mechanizm ustawi sie prawidlowo ale nie zaczol krecic plyta{sadze ze to spowodowane brakiem jednej diody])

Czy ktos posiada zniszczona kieszen od radia na cd z jedna taka dioda z checia odkupie!

0
  Szukaj w 5mln produktów