logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

PMP Player problem.Chińki badziew

kaptuch 27 Sie 2009 16:59 4437 7
REKLAMA
  • #1 6950366
    kaptuch
    Poziom 2  
    Nie wiem co zrobić.W moim PMP nie moge nic usunąć,ani wgrać.Mam w nim funkcję format,ale i to nie działa.HELP!!!
    PZDR.


    PS.Tak wygląda:
    http://www.made-in-china.com/image/2f0j00MvltgDCLvfoEM/PMP-MP4-Player.jpg

    Regulamin, pkt 11:
    W temacie wiadomości należy dokładnie zawrzeć całą istotę wysyłanych informacji.
    W działach serwisowo - naprawczych w tytule należy obowiązkowo podać rodzaj sprzętu, markę i model naprawianego urządzenia jak również, w formie skrótowej lub symbolicznej, charakter uszkodzenia (problemu), (problem i znaczniki w temacie!.

    Proszę poprawić.
    [_P_]
  • REKLAMA
  • #2 6950431
    glazikx
    Poziom 12  
    Wyskakuje ci błąd czy odtwarzacz nie czyta plików ???

    (miałem takie same pmp)

    p.s Ja używałem tego programu do konwertowania wideo.

    http://www.mobile.mpower.pl/AVIConverter.zip

    Zdania rozpoczynamy wielką literą, a kończymy?
    Proszę to poprawić.
    Wpis moderacyjny dotyczy wszystkich piszących w temacie!
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    [_P_]
  • REKLAMA
  • #3 6950446
    kaptuch
    Poziom 2  
    NIE.Właśnie chodzi mi oto ,że podpinam go to USB kasuje wszystkie pliki,odłączam przeglądam PMP i....one dalej tam są!!!
    Tak jakby na zawsze w niej zostały!!!

    Dodano po 2 [godziny] 17 [minuty]:

    Sorki ,ze post pod postem ,ale naprawde niekt nie wie co zrobić????:(

    Po co tyle znaczników?
  • REKLAMA
  • #4 6967328
    michcio199504
    Poziom 2  
    Cześć! ja mam takie pmp wyglądające podobnie jak to http://www.allegro.pl/item8192157_konsola_do_gier_mp4_x5_4gb_kamera_aparat_gry.html , i po podłączeniu w rozwiązywaniu problemów jest napisane że brakuje sterowników do danego urządzenia . Czy ktoś mógł by powiedzieć z kąd mam to wziąć ten sterownik albo powiedzieć chociaż co mi jest pokrzebne to skołuje albo zakupie?
    :?::?::?:
    :D z góry dzięki
  • REKLAMA
  • #5 7035745
    michcio199504
    Poziom 2  
    NIE.Właśnie chodzi mi oto ,że podpinam go to USB kasuje wszystkie pliki,odłączam przeglądam PMP i....one dalej tam są!!!
    Tak jakby na zawsze w niej zostały!

    Dodano po 2 [godziny] 17 [minuty]:


    A może spróbuj wejść w narzedzia wybrać pamięć , następnie kartę pamięci albo dysk(zleży gdzie to masz) i kliknij napis format następnie ok i potem zresetuj żerby sie wszystko dokładnie zapisało,tj. wszystkie zmiany.
  • #6 7684827
    galica7
    Poziom 26  
    [/color]o prawda nie mam takiego PMP ale mam zamiar coś takiego kupić.
    Mam pytanie czy warto coś takiego kupic ile trzyma bateria i jak jest z tymi grami??
    Wiem że tego pytania nie powinienem tu kierować , ale niigdzie nie znalazłem tematu o PMP. Z góry dzięki :D
  • #7 7733700
    Paweloso
    Poziom 1  
    galica7 napisał:
    [/color]o prawda nie mam takiego PMP ale mam zamiar coś takiego kupić.
    Mam pytanie czy warto coś takiego kupic ile trzyma bateria i jak jest z tymi grami??
    Wiem że tego pytania nie powinienem tu kierować , ale niigdzie nie znalazłem tematu o PMP. Z góry dzięki :D







    Ja mam takie PMP: http://www.made-in-china.com/image/2f0j00MvltgDCLvfoEM/PMP-MP4-Player.jpg

    Mnie bateria od PMP trzyma po 6-cio godzinnym ładowaniu podczas oglądania filmu ok. 1 godziny,podczas słuchania muzyki mniej więcej 2 godziny, a podczas grania podobnie jak z filmami.Niektórzy oferujący te odtwarzacze piszą że posiada radio FM,ale nie zawsze to jest prawda.Według sprzedających gry działają w formatach: nes gbc i podobne.W ofercie mojego PMP pisało,że działają takie formaty gier i jeszcze jakieś dwa inne.Działa mi tylko format nes.Niektóre posiadają aparat 2Mpx(niedawno widziałem 5Mpx) i kamerę.Filmiki i zdjęcia wychodzą całkiem nieźle,ale tylko w oświetlonych pomieszczeniach,ponieważ nie ma lampy błyskowej.Jeśli ktoś posiada linki do Firmware'a do takiego odtwarzacza,proszę o linki.Nigdzie nie mogę tego znaleźć.
  • #8 7734240
    _PREDATOR_

    VIP Zasłużony dla elektroda
    Wykopaliska zamykam zalecając zapoznanie się z regulaminem forum.
REKLAMA