Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Texa PolandTexa Poland
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna `1.8 RT- oba kluczyki nie chodzą.

27 Sie 2009 20:55 2429 4
  • Poziom 11  
    Witam. Mam następujący problem. Pewnego dnia zamknąłem samochód, a po 4 godzinach nie mogłem go otworzyć, jak i również odpalić. Mając nadzieje że to wina baterii kupiłem nowe, jednak nic to nie pomogło. Musiałem holować go 40km do domu. W tym modelu kluczyki są na IR bez transpondera (w czym jeden nie działał od kiedy kupiłem auto). Okazało się że odbiornik IR się popsuł a mianowicie zgniły nóżki paru elementów. W tym momencie jeżdżę na trybie awaryjnym, bo wygenerowałem sobie kod serwisowy w "trantirze". Kupiłem nowy odbiornik, po czym milion razy usiłowałem przyuczyć kluczyki bezskutecznie. Ktoś ma jakieś pomysły?

Dodano po 3 [godziny] 49 [minuty]:

Dodam że w pilocie nie było baterii przez jakieś 15 min. Stwierdzam po tym że utracił pamięć... Czy wie ktoś czy da się sprawdzić poprawność działania odbiornika??
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Texa PolandTexa Poland
  • Texa PolandTexa Poland
  • Poziom 11  
    Czyli w warunkach domowych niema możliwości dojścia do tego co poszło?
    W kluczykach świecą diody IR, w jednym nie świeci led.
  • Poziom 27  
    wypadł ci pilot napisz jaki masz silnik benzyne czy diesla i jaki sterownik w Aucie jak nie wyjdzie z pilotami wytniesz immo a co do kluczy potrzebujesz pin kod i oczywiscie kolega jak już powiedział potrzebny bedzie tester diagnostyczny do wpisania albo chociaż MVP

Dodano po 3 [minuty]:

a co do odbiornika na spodniej czesci płytki jest scalak 8 nóżkowy też go przełoż nie raz pomaga
  • Poziom 1  
    Ja miałem podobny problem z immo w lagunie i znalazłem na allegro komputer bez immo i teraz działa mi wszystko bez problemowo.
    Polecam takie rozwiązanie.
    Taki komputerek bez problemu zamontuje sobie w aucie każdy dosłownie każdy.
    Mogę polecić