Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lark Freebird od Orange - jaki model i jaie mapy?

komandor64 27 Sie 2009 17:09 3016 3
  • #1 27 Sie 2009 17:09
    komandor64
    Poziom 25  

Jaki to był dokładnie model Lark`a, które w ostatnim czasie oferowało/oferuje Orange? Wiem, że to na pewno Lark Freebird ale jaki numerek to już nie wiem ;). I jaka mapa będzie do niego najlepsza?

0 3
  • #3 04 Wrz 2009 16:34
    dudzior73
    Poziom 13  

Mapy są różne i co komu przypadnie do gustu. Ja mam 35.00 i chyba zainstalowałem wszystko co się dało w ramach testu. Tak w ogóle to rzecz się oparła o to że ... bebechy (układ GPS, procesor) nie są zgodne z tym co na pudełku. Tam w ogóle masz drobnym druczkiem wysmarowane że owa zawartość się zmienia dla czego to nie wiem i nie podlega dyskusji. Po zakupiem miałem władowaną MapaMap bodajże v5 teraz mogłem zaktualizować na v6. Oczywiście ta darmowa aktualizacja czyli z przed 3 lat. Różnica jest taka że na tej starszej wersji cały system śmigał a na tej nowej z powodu wodotrysków już nie bardzo. Pic polega na tym że zawsze wychodzi coś nowszego chodzi mi tutaj o pokrycie mapy elektronicznej tego co mamy. Okazuje się że autostrady brak jakiś nazw ulic w danej miejscowości itp bzdety. A za to trzeba bulić. Oczywiście są dostępne w necie aktualizacje i inne mapy a wybór należy do Ciebie. Jest kilku producentów map a każda z nich ma swoje plusy i minusy. Bo NIE MA mapy idealnej!!!!

0
  • #4 05 Wrz 2009 21:01
    roger1974
    Poziom 9  

budzior.. masz rację nie ma mapy idealnej ,a jeśli chodzi o MapeMap to cóż nie jest to cudo ale z nią także dojedzie się do celu ....starajmy się tylko podczas jazdy więcej korzystać ze znaków przy drodze. :-)))

0