Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Privileg Dynamic 6612CN - zatrzymuje się w czasie cyklu

DARIUSZLASTFM 27 Sie 2009 22:32 1485 4
  • #1 27 Sie 2009 22:32
    DARIUSZLASTFM
    Poziom 9  

Witam .Mam problem z pralką Privileg Dynamic 6612 CN a mianowicie idzie program prania ,po paru minutach program tak jakby się zatrzymuje i wszystko stoi .Zauważyłem że w ciągu tych paru minut pracy czas na wyświetlaczu biegnie nie regularnie.Proszę o podpowiedz .

0 4
  • #2 27 Sie 2009 23:16
    hguzdek
    Poziom 13  

bardzo lakoniczny opis usterki napisz czy pobiera wodę, czy obraca sie bęben, czywypompowuje wode i wiruje na samym wirowaniu. może być uszkodzona grzałka a jeżeli bęben się nie obraca to szczotki

0
  • #3 28 Sie 2009 21:00
    DARIUSZLASTFM
    Poziom 9  

Włącza się normalnie na każdym programie ,obraca bębnem w prawo,w lewo lecz po paru minutach zatrzymuje się czas i wszystko ustaje będąc w stanie włączenia i tak potrafi stac bez końca.Do wirowania nie dochodzi bowiem raptem parę minut przepracowała ok.5 min.Wirowanie sprawdziłem osobno na pozycji F.Jeśli wyłączę główny włącznik i włączę ponownie ,potwierdzę Startem to znowu pracuje parę minut i tak w koło .Wszystkie pozostałe systemy sprawdziłem pompka jedna druga,grzałka itp.To działa normalnie .Może kolego ty lub ktoś inny poda mi tryb serviowy,może tam będzie pisało co jej dolega.Hej

0
  • #4 03 Wrz 2009 22:51
    hguzdek
    Poziom 13  

Niestety nie pomogę Ci bo nie znam tej pralki. Czy sprawdziłeś grzałkę na przebicie?

0
  • #5 04 Wrz 2009 20:00
    DARIUSZLASTFM
    Poziom 9  

Jeśli ktoś kto zna ten automat da mi jakieś wskazówki co robic to z góry dzięki

0