Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Golf IV - wymiana regulatora elektrycznych lusterek

chmielo.o 28 Aug 2009 16:40 16971 4
    chmielo.o
    Level 12  
    Witam wszystkich Forumowiczów. Posiadam nowy regulator lusterek bo w starym była urwana gałka. Mam teraz następujący problem: czy aby wymienić ten regulator muszę ściągać tapicerkę z drzwi kierowcy czy wystarczy podważyć regulator śrubokrętem? Jeśli trzeba ściągać tapicerkę to w jaki sposób to zrobić? Dodam jeszcze że nie zależy mi na starym regulatorze bo i tak jest uszkodzony. Dziękuję za wszelkie porady.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    milejow
    Level 43  
    3 torxy na dole tapicerki(nad progiem),1krzyzak w gornym,prawym rogu tapicerki,wyjac panel przyciskow elek.szyb(jesli jest)a pod nim 2krzyzaki.Po tym tapicerka trzyma sie na kolkach
    chmielo.o
    Level 12  
    Rozumiem. Oglądałem to przed chwilą, masz rację są torxy na dole i krzyżak w prawym górnym rogu. Mam panel przycisków elektrycznych szyb. Tylko czy ten panel jest na jakiś zatrzaskach? Zobaczyłem że mogę zdemontować wewnętrzną część rączki, (tej której się trzyma np. przy zamykaniu drzwi) ale nie wiem czy to w czymś pomaga. Nie chce robić nic na siłę.
  • Helpful post
    milejow
    Level 43  
    Bardzo dobrze,ze zdjales ten element z panela,od niego sie zaczyna.Panel ma zatrzaski po lewej stronie,tam nalezy go delikatnie unosic,pomagajac sobie np.plaskim wkretakiem
    chmielo.o
    Level 12  
    Zrobiłem wszystko według rad. Całość zajęła mi może pół godziny. Lusterka działają prawidłowo. Podziękowania dla Kol. milejow. Temat zamykam.