Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumny 2.0 STEREO pod wzmacniacz na przeczekanie do 400PLN

risvesis 29 Sie 2009 10:46 865 1
  • #1 29 Sie 2009 10:46
    risvesis
    Poziom 8  

Witam. Potrzebuję zakupić nie duże kolumienki stereo (pokój 12m^2) pod wzmacniacz Yamahy (55W / 8Ω). Słucham rocka, ale nie lubię piszczącej góry. Mam na to 400PLN bo moja pensja przez ten "kryzys" została tak ścięta, że nie mogę pozwolić sobie na zakup niczego droższego. Kolumny na "przeczekanie okupacji mojej pensji". Czyli pewnie na jakieś 5 miesięcy. Przez ten czas będę odkładał po 200PLN na miesiąc i wtedy też poproszę o pomoc w zakupie szanownych elkowiczów :D

Teraz mam Space 86, które są do renowacji tak więc postanowiłem kupić 100% nowy produkt, będzie mi później łatwiej odsprzedać lub dać jako w prezencie.

0 1
  • #2 29 Sie 2009 11:02
    Tomq
    Poziom 38  

Za 400 zł raczej nie kupisz dobrych nowych kolumienek.. Siesta Sat są droższe, Tannoye też, może jakieś Heco, ale wątpię.. A więc albo obniżysz swoje wymagania, albo dołożysz troche gotówki (nie polecame jeśli to ma byc rozwiązanie na krótki czas). Może warto rozejrzeć sie wśród znajomych czy ktoś nie sprzetu do wypożyczenia?

Ewentualnie zmieść ogłoszenie w tym dziale http://diyaudio.pl/viewforum.php?f=10&sid=fea6bf61aa18dc349a9d0ded1d76a3ed lub podzukaj ogłoszenai dotyczącego sprzedaży kolumienek na STX GDN 14-100-8 SCX + GDWK PJ. Do 400 zł na pewno kupisz, zwykle wykonaniem nie ustepują sklepowym, a jakość dźwieku będzie nieporównywalnie lepsza niż z jakiś tanich chińskich voice kraftów.

jeśl;i nie to popatrz na w/w Heco, tannoye, może jakieś yamahy lub chociażby coś z stxa np http://www.stx.pl/index.php?vMenu=1&vMenuItem=0&vSubPage=383&vItemDB=itemdb

Do 400 zł Microlab Solo też by były nietakie złe, ale to komputerowe "monitorki".

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo