Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Microsoft Office Outlook - problem z edycją i stopką

judysam 29 Sie 2009 21:39 4334 1
  • #1 29 Sie 2009 21:39
    judysam
    Poziom 10  

Witam
    Mam problem z Outlookiem.
    a) Pierwszy to taki, iż mam ustawioną firmową stopkę, gdzie jest nagłówek z imieniem i nazwiskiem i pod spodem informacja dot wpisu do rejestru sądu. Oddzielone są od siebie kreską (szkic). Po wysłaniu wiadomości najpierw widać informację o wpisie a dopiero potem moje dane personalne. Nie mam pojęcia co sie dzieje, ponieważ w podpisie jest wszystko OK. Edytowany w wordzie wygląda OK, przy pisaniu wiadomości OK, natomiast po wysłaniu przekręca kolejność.
    b) Jeżeli chcę przekazać dalej wiadomość lub odpisać komuś to poprzednia wiadomość pojawia mi się zaraz obok podpisu (tak ,jakby w kolumnie obok), sprawdzałem i nie mam ustawionych 2 kolumn. Nie mam pojęcia co jest nie tak poustawiane.

Komputer dostałem w pracy po koledze i mam teraz trochę kłopotów. Jest to drażniące, gdy codziennie kożystam z poczty.

tu zrzut ekranu:
    Microsoft Office Outlook - problem z edycją i stopką

Prosze o pomoc

0 1
  • #2 29 Sie 2009 22:30
    asziatko
    Poziom 21  

Otwórz Outlook Express wejdź Narzędzie następnie Opcje i zakładka Podpisy. Tam będzie się znajdowało wszystko co jest dołączane do wiadomości. Usuń to co jest nie potrzebne i będzie OK.

0