Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OE wiadomości wysłane powinny zostać na serwerze, co ustawic

LJ0 29 Sie 2009 22:37 2707 6
  • #1 29 Sie 2009 22:37
    LJ0
    Poziom 13  

witam

co gdzie ustawic, byc moze regułke mam wpisac tylko jaką, aby wiadomości wysyłane outlookiem były zapisywane na serwerze poczty (WP) ?

1 6
  • #2 30 Sie 2009 17:39
    WojtasJD
    VIP Zasłużony dla elektroda

Powinno się udać przy ustawieniu na IMAP - czy WP (i w Twoim pakiecie) to obsługuje to już sprawdź sam.

1
  • #3 30 Sie 2009 20:52
    LJ0
    Poziom 13  

imap to jasne ze da rade, wp nie ma imap, jak zrobic inaczej oto jest pytanie

1
  • #4 31 Sie 2009 09:03
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 31 Sie 2009 11:20
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #7 31 Sie 2009 12:10
    LJ0
    Poziom 13  

znalazłem wcześniej artykuł w ktorym użytkownik pisze że jest to zrobienia poprzez wpisanie odpowiedniej regułki, więc przeglądnąłem możliwe reguły OE i możnaby zrobić żeby wszystkie wiadomości były przenoszone do innego folderu, tylko jak z tego innego folderu zapisac je na serwerze? tylko ze taka metoda nic nowego nie wnosi.

więc inaczej, moznaby tak ustawić OE by w momęcie wysyłania wiadomości do odbiorcy wysyłał równolegle tę samą wiadomość do innego stałego odbiorcy, czyli na moje drugie konto, gdzie byłoby na serwerze a z tamtąd ściągać OE na innej torzsamości bez kasowania z serwera, jest to jakies wyjście, ale czy da się tak ustawić by było to robione dyskretnie?

1