Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie mogę zalogować się na portalu tibia.com

OLoorin 30 Aug 2009 14:13 4346 13
    OLoorin
    Level 13  
    Witam! Mój brat ma pewnien problem, ponieważ od wczoraj coś na jego komputerze blokuje mu dostęp logowania się do portalu tibia.com. Przeskanowałem cały komputer antywirusem AVG ale nie pomogło. Na innym komputerze mógł spokojnie się zalogować. Co to może być? Wie ktoś jak zdjąć taką blokadę?
    (Jeśli wybrałem zły dział, to wybaczcie, nie wiedziałem gdzie to napisać.)
    Bretos
    Level 17  
    Bardzo dobrze że nie może się zalogować, w przyszłości wyjdzie mu to na dobre...
    A może po prostu zwiecha serwera była, problem trwa cały czas? W ogóle jaki komunikat się pokazuje?
    _LBX_
    Level 22  
    I bardzo dobrze Tibia jest gorsza niż alkohol ;)
    arnoldk_20
    Level 35  
    Dwa posty wyżej nie rozwiązują problemu.
    Jeżeli dostał bana to:
    Może być zablokowane IP komputera. Napisz z jakiego łącza korzysta.
    Może być zablokowane cookies - wtedy niech wyczyści cookies w przeglądarce.
    Może jakiś firewall blokuje adres tibi.
    OLoorin
    Level 13  
    Bana nie dostał, z innego komputera może się zalogować. Używamy neostrady podłączanej do komputerów przez router. Zmienianie ip i usuwanie cookies nic nie pomogło, zmienianie przeglądarki też nie. Firewall to chyba nie, bo na stronę tibi może wejśc, jedynie nie może się logować.
    Co do tibi to sam mu mówię żeby przestał w nią grać, ale on nie daje mi spokoju z tym logowaniem :evil:
    Bretos
    Level 17  
    To powiedz mu że to Ty zrobiłeś i żeby się od Ciebie odczepił bo jak nie to zepsujesz mu w ogóle komputer i kropka.
    Podczas logowania jaki jest komunikat?
    OLoorin
    Level 13  
    Coś, że ip zostało zablokowane na 30 min. bo za duzo razy wpisales zle haslo. Ale nawet po godzinie jest to samo. Żeby nie było, to numer i hasło wpisywał poprawnie, bo na samą grę mógł się zalogować. Zmienianie ip i usuwanie cookies nie pomogło.
    Bretos
    Level 17  
    Można spróbować przeczyścić system CCleanerem czy innym podobnym programem, MOŻE to coś da.
    WMichał
    Level 32  
    A może myśli, że wpisuje login i hasło poprawnie ponieważ ktoś mu zmienił.
    Caps Lock nie włączony? Może bana dostał na zakres ip.
    OLoorin
    Level 13  
    Hasło wpisuje dobre bo na gre mógł się zalogować i grać, czyli bana też nie ma. HijackThis nic nie wykryło.
    tomaszr
    Level 13  
    Mówisz, że komputer jest podłączony pod router. Ja mam też router i mi blokował jakąś stronę (nie pamiętam jaką) i dopiero po wpisaniu w routerze adresu tej strony, mogłem wejść na nią.

Używam routera Black Box econo i mogę wejść do niego za pomocą wpisania adresu ip w przeglądarce. U mnie to: //192.168.1.254
    Potem wpisuję login i hasło, często jest: login-admin, hasło-admin.

Podaj jaki masz router, albo poczytaj jego instrukcje albo coś takiego.

Poprawcie mnie jak źle myślę, jak nic nie pomaga to nie wiem co to może być innego. Dlatego może spróbować z tym routerem.

Bretos wrote:
    Bardzo dobrze że nie może się zalogować, w przyszłości wyjdzie mu to na dobre...

^^ RACJA!

Pozdrawiam tomaszr. :D
    OLoorin
    Level 13  
    Router Pentagram Cerberus. Wszedłem na jego 'stronę', tylko nie wiem gdzie wpisać ten adres strony :?