Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jakie kolumny do Pionieer A339 i co powiecie o tym wzmaku

serfin 31 Sie 2009 01:00 659 0
  • #1 31 Sie 2009 01:00
    serfin
    Poziom 10  

jak w temacie nie wiem juz jakie kolumny dobrać do tego wzmacniacza, juz kupilem jedne kolumienki jakies niemieckie marki UHER i mi słabo grają na tym wzmaku tzn w ogóle basu nie mają i niby moc kazdej 80RMS 3drozne w zamknietej obudowie-tzn do muzyki innej niz trance techno hip hop to te glosniki sa super np do Rocka, jednak ja potrzebuje kolumn z silnym miekkim w miare niskoschodzącym basem, kiedys mialem Altusy 140 i wzmak Onkyo Integra i tam bass byl kiepski. Szukam odpowiednich kolumn do obecnie posiadanego przeze mnie wzmacniacza czyli Pionieer A-339 jak i schematu do niego bo nie moge nigdzie znalezc nie wiem nic na jego temat ile ma mocy i pozostale parametry, kupilem za 30euro na bazarze w Holandii czyli jakies 120zl i nie wiem czy to dobry wybór?. Mam zapytanie czy kolumny JBL by pasowaly do tego wzmaka czy dobrze by z nimi graly czy maja dobry bas np serie TLX i LX? chcialbym by slychac bylo wszystkie zakresy dzwiekow ale zeby tez byl ten sensowny bas czyli miekki i w miare gleboko schodzący. Mialem tez w przeszlosci Diora Polaris 200 i tez mnie nie zadowalały z głębią basu. to juz smieszne kolumienki STX u kuzyna za 200zł 2szuki lepiej graja w tym niskim pasmie. Za wszelkie porady bede bardzo wdzieczny jak tez za przykladowe ceny kolumn. ech rozpisalem sie ale chcialem ując całą istotę moich rozsterek. w przyszłości nie wykluczam tez by te kolumny od stereo posluzyly jako fronty

0 0