Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fujitsu Siemens Amilo Pi2515 - brak ładowania baterii

tda22 31 Aug 2009 11:25 2677 3
  • #1
    tda22
    Level 12  
    Witam.
    Potrzebuje pomocy w sprawie jak w temacie. Oprócz tego że nie działa z zasilacza, to nie ładuje baterii. Z baterią naładowaną w innym laptopie działa norlmalnie. Zasilacz sprawdzany i dobry. Bezpiecznik zaraz za gniazdem zasilającym - dobry. Proszę o pomoc.
  • #2
    _TIGER_
    User under supervision
    Sprawdź gniazdo ładowania, poruszaj delikatnie wsadzoną wtyczką od zasilacza na włączonym komputerze, sprawdź czy zmienia się tryb zasilania w systemie (Zasilanie z baterii; Zasilanie z zasilacza; Zasilanie z zasilacza z ładowaniem baterii.)
    Jeśli nie to sprawdź linię od gniazda zasilacza na MB.

    Pozdrawiam _TIGER_
  • #3
    tda22
    Level 12  
    Gniazdo jest dobre. Przy włączaniu i wyłączaniu zasilania nie ma żadnej zmiany, laptop nic nie sygnalizuje. Czy coś więcej o linii MB. Elementów ma szukać po stronie płyty widocznej po zdjęciu obudowy, czy muszę wyjąć płytę.
  • #4
    _TIGER_
    User under supervision
    MB= Płyta główna.
    Musisz ją wyjąć z obudowy - to chyba logiczne.
    Skoro twierdzisz że gniazdo jest ok.. (mam nadzieje że sprawdziłeś miernikiem a nie twierdzisz tak bo.. wygląda na dobre) to coś musi być uszkodzone na płycie głównej.

    Pozdrawiam _TIGER_