Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seicento 900 - brak mocy - jakie przyczyny?

31 Sie 2009 20:07 15161 20
  • Użytkownik usunął konto  
  • OptexOptex
  • Poziom 30  
    Wtryskiwacz ma dawać piękną mgiełkę,wydaje mi się,że membrana w gaźniku(1 wtrysku) jest padnięta,sprawdź ją.
  • Poziom 30  
    A membrana wielkości 5zł.Jest dobra?
  • Poziom 31  
    Słuchaj, jak silnik zimny to wtryskiwacz chodzi tak: cyk cyk cyk cyk a jak ciepły to już pyk pyk pyk. Proste.
  • OptexOptex
  • Poziom 27  
    Na początek to diagnoza komputerowa lub/i analiza spalin, a nie zgaduj zgadula. Jeszcze tu o jakimś nastawniku przepustnicy piszą w seicento - bzdura
  • Poziom 12  
    Ja sobie tak myśle co z katalizatorem bo miałem przypadek że był zapchany i też seicento nie miało mocy
  • Poziom 31  
    Nawet nie żartuj, że odstawisz samochód do prawdziwego specjalisty. Oni wszyscy podmieniają tylko części na uszkodzone, kasują jak za zboże a i tak nic ci nie pomoże. Twój kolega napewno da rade musisz go tylko zmobilizowac. A my razem z pomocą specjalistów tego forum damy rade twojemu sejkusiowi.
  • Poziom 12  
    momik masz całkowitą racje. podmieniają i zamianiają na gorsze wiem to na wlasnym przykładzie a VW passatem przed warsztatem działał a po warsztacie przestal pracować jak należy
  • Poziom 19  
    zmierz ciśnienie na cylindrach to będziesz wiedział więcej . albo poprostu wyjmij świece opal je nad gazem wkręć pozakładaj przewody i może odpali :)
  • Poziom 9  
    a sprawdziles czujnik polozenia walu? mialem kiedys ten problem! a wszyscy znajomi twierdzili ze ten czujnik jak sie uszkodzi to auto wogule nie gada! a tu okazalo sie inaczej! po wymianie moc wrucila.
  • Poziom 11  
    Paweł34 napisał:
    Ja sobie tak myśle co z katalizatorem bo miałem przypadek że był zapchany i też seicento nie miało mocy

tez stawiam na kata jak ma z 150 tys to ma prawo byc zapchany
  • Poziom 1  
    ja mam też wesołą sytuację. może coś na to poradzicie panowie. u mnie w sejku spada moc silnika i wtedy :) zaczynają świecić światła jaśniej (jest podawany większy prąd bo nawet oświetlenie licznika robi się jaśniejsze). trwa to chwilę i znów wraca do normy i za jakiś czas znowu. nieraz przejedzie kilkadziesiąt km i nic a nieraz na 10 szaleje kilka razy.
    sprawa zaczęła się jakoś od tego że ślizgał się pasek i zaczął tymi światłami wtedy sprzęt mrugać. nie wiem czy to ma jakikolwiek związek. co o tym myślicie?
  • Poziom 19  
    sprawdź masę silnika , ewentualnie zmierz jakie napięcie dochodzi do regulatora napięcia . możesz mierzyć np na kontrolce licznika względem masy .