Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfra+, dekoder Strong brak sygnału

01 Wrz 2009 13:13 5059 11
  • Poziom 9  
    Mój problem polega na tym ze w instalacji kanałów pasek sygnału jest prawie na max, ale pasek jakości nawet nie chce drgnąć. Podczas wyszukiwania kanałów nic nie znajduje, a gdy włączam dekoder pokazuje mi brak sygnału. Jak mogę rozwiązać swój problem?

To jest dział TV i proszę na przyszłość zakładać temat w odpowiednim dziale[RT]
  • Poziom 18  
    Podajesz mało danych.
    Podłącz inny tuner, aby się upewnić, że masz poprawny sygnał.
    Więcej odpowiedzi znajdziesz w dziale SAT
  • Poziom 9  
    A skąd wezmę inny tuner, wszystko jest podłącze dobrze, sprzęt ze salonu, po prostu nie może złapać jakości i nie wiem co z tym zrobić.
  • Poziom 43  
    A talerz na co masz ustawiony( był, nowy itp.) ?
  • Poziom 9  
    talerz był nowy, jest ustawiony na południe ( trochę odbite na zachód tak jak w instrukcji)
  • Poziom 33  
    Czy ten dekoder już odbierał programy w salonie?.
  • Poziom 43  
    Slavchenko napisał:
    talerz był nowy, jest ustawiony na południe ( trochę odbite na zachód tak jak w instrukcji)

To pozostaje ci ustawienie talerza.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 35  
    mihal2002 napisał:
    LeDy napisał:
    Slavchenko napisał:

To pozostaje ci ustawienie talerza.

A czy ten talerz ma ustawić na stole czy na suszarce?
    Jak już to antene i na południe.
    Po pierwsze prawidłowe ustawienie a jak nie masz pojęcia to są fechowcy od tego i więcej nie pytać.

Skoro kolega jest polonistą z wyznania i wyboru i wytyka innym błędy, które to faktycznie nimi nie są (talerz w technice SAT jest chyba jednoznacznie kojarzony), to niech sam takowych nie popełnia.
  • Poziom 33  
    Spokojnie kolego mihal2002, tak się bardzo nie podniecaj. W tym dziale wiemy co to - talerz lub antena, czasza. Poczekamy na post kolegi Slavchenko jakie postępy już poczynił.
  • Poziom 43  
    mihal2002 napisał:

A czy ten talerz ma ustawić na stole czy na suszarce?
    Jak już to antene i na południe.

Jak już chcesz poprawiać to antenę
    Przecież napisał :
    Cytat:
    jest ustawiony na południe ( trochę odbite na zachód tak jak w instrukcji)
  • Użytkownik usunął konto