Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei e156g problem z logowaniem iplus

01 Wrz 2009 13:19 9736 4
  • Poziom 12  
    Witam,mam problem z iPlus , mam modem huawei e156g , wgrywam iplus manager 2.1 , dogrywa stery od huawei , wpisuje PIN , niby loguje ,ale poźniej pojawia się komunikat że nie udało się połączyć, później , że w trakcie logowania a na końcu proszę podłączyć modem,na 4 komputerach to samo , przedwczoraj jeszcze wszystko śmigało, nie aktualizowałem ,nic nie robiłem.
  • Poziom 12  
    Witaj!
    Wczoraj znajomy przyniósł mi komputer z tym samym modemem i z tym samym problemem.Sprawdzałem na dwóch komputerach i nie loguje się do sieci.Powiedz mi czy poradziłeś sobie z tym problemem?I jeszcze jedno.Czy Tobie też na wskaźniku siły sygnału od modemu pokazuje zero kresek?Jeżeli włożę kartę sim z modemu do telefonu
    to wszystko jest w porządku.Karta sim działa prawidłowo.
    Daj znać proszę czy sobie z tym poradziłeś.
    Pozdrawiam serdecznie.
  • Poziom 16  
    Odinstaluj stary soft,zresetuj komp-podłącz teraz modem zainstaluj program,sprawdz czy w ustawieniach sieci,ustaw GSM/póżniej zmienisz na gsm umts/ i system najlepiej na Auto.Brak zasięgu może wskazywać że system jest ustawiony nie europejski.Drugie to że jest ustawiony tylko UMTS a w domu masz tylko zasięg EDGE.Zresetuj kompa i zobacz Start - Połączenia sieciowe czy jest utworzone nowe połączenie.
    Jeśli masz orginał soft Mobile Partner to trzeba skonfigurować ręcznie.I ze strony producenta pobrać najnowszy soft/można też wgrać do modemu brandingowanego/.
  • Poziom 10  
    Witam,
    miałem dokładnie to samo - czy poradziliście sobie z problemem? U mnie dzieje się to na Windows7. Zrobiłem podmiankę dashboard ale to nic nie dało. Pojawił się inny problem bo wgrałem dashboard Mobile Partner i nie mam skąd teraz ściągnąc dashboard iPlus - może ktoś mi w tym pomóc?
  • Poziom 10  
    huawei_dashboard_E156_E156g_E160_E160g_ E169_E169g_t-mobile_PLustawienia_UTPS11.002.07.16.55_MAC11.201.14.00.55 - po zainstalowaniu tego dashboard działa idealnie na Win7 - przede wszystkim bardzo szybko się łączy, zasięg idealny - aplikacja szybko się otwiera, żadnych problemów. Tyle, aby zamknać temat. Pozdrawiam