Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Candy CFM 3660E. Nie wyłącza się

02 Wrz 2009 08:08 3428 2
  • Poziom 9  
    Witam! Mam pytanie dotyczące lodówki Candy z jednym agregatem. Wczoraj zakupiona i przywieziona pionowo. Poziomo tylko wniesiona na górę. Po kilku godzinacz włączyłem. Bardzo długo się chłodziła. Od samego rana zaoberwowałem, że cały czas chodzi. Na tylniej ściance osadza się lód a jak lekko cofnę termostat, wyłącza się na ok.10min i znów się załącza i dalej cały czas pracuje. Czy to jest normalny obiaw nowej lodówki?
  • Poziom 16  
    Szron na tylnej ściance jest normalny, chyba że warstwa lodu będzie gruba. Generalnie powinno to wyglądać jak zamarźnięte krople wody na szronie. Warto zobaczyć, czy otwór w rynience odprowadzającej wodę (na dole chłodziarki, na tylnej sciance) nie jest zatkana. Częsta praca może wynikać z ustawienia termostatu. Szron z tylnej scianki stopniowo się rozpuszcza i jest odprowadzany właśnie tą rynienką.
  • Poziom 9  
    Dokładnie tak to wygląda jak zamarznięte krople. Woda do parownika się nie dostaje bo lodówka cały czas pracuje i się nie skrapla. W serwisie gość powiedział,że to jest normalne i mam jakiś czas poczekać na unormowanie się nowej lodówki.