Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nieśmiertelne wspomaganie Seat/Skoda -co z tym prądem ?!

pasc 03 Sep 2009 11:07 3119 1
    pasc
    Level 19  
    Witam !

Wracam do tematu wałkowanego przeze mnie kiedyś tu na tym forum. Chodzi mianowicie o pompę wspomagania (w tym momencie nie ważne czy to będzie TRW czy Koyo) a dokładnie o to czy ktoś z szanownych kolegów/koleżanek badał kiedyś jaki jest lub powinien być pobór prądu przez taką pompę.

Chodzi mi o wartości w stanie tzw. spoczynku oraz dynamicznie (w czasie jazdy powiedzmy) no albo przy obciązeniu np. kręcimy kierownicą na postoju (np. parkowanie)

Pytam o to dlatego że po naprawie (wymianie) mojego wspomagania kabel od zasilania (jest dosyć gruby) grzeje się nawet na postoju (silnik pracuje dajmy na to 10 min od pierwszego włączenia). Za tym zaś idzie to że klema którą jest przykręcony do bezpiecznika ( śruba co to wszystko trzymie) wytapia się z plastiku i robi się bajzel w pokrywie na akumulatorze (kto widział to w Cordobie/Ibizie lub Fabii to wie jak to wygląda!!!)

Stąd mam prośbę aby może ktoś sprawdził jak może w swoim autku czy ten kabel się grzeje?!

pozdr
    pasc

ps: na starej uszkodzonej pompie było tak samo (działała ale wyskakiwał błąd czujnika skrętu...no i nie był to czujnik skrętu a pompa)
    romoo
    User under supervision
    Nie trzeba mierzyć diagnostyka pokazuje :
    Postuj 3A
    Ruszanie kierką 30 -70A