Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

IVECO Daily 35 - 8

28 Gru 2002 17:17 7332 6
  • Poziom 17  
    Problem polega na nietypowej przerobce dokonanej przez poprzedniego wlasciciela :).Dolozyl on przelacznik do odciecia zaworu doplywu paliwa (zintegrowany z pompa dlatego nie da sie obejsc).Wszystko byloby OK tylko do przelacznika pociagniety jest plus z akumulatora i po wyjeciu kluczyka silnik pracuje (musze przelaczyc przelacznik :) zeby zgasl).Ale problem jest raczej odwrotny.Zawsze przy odpalani zastanawiam sie co jest!!!!!!!Nie chce odpalic i dopiero po chwili przypominam sobie o UPIERDLIWYM przelaczniku!!!!
    Wie ktos moze skad brane jest sterowanie do elektozaworu w tym modelu IVECO.Wiem ze moglbym pociagnac kabelek z bespiecznika gdzie plus jest po zaplonie, ale moze ktos wie gdzie to bylo wpiete oryginalnie????
    Dzieki za pomoc!!!!
    Pozdrawiam.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    I tak zrób.
  • Poziom 17  
    I tak chyba bede musial zrobic :(.Ale jezeli ktos bedzie wiedzial gdzie w kosce jest podlaczony ten kabelek to dzieki za odpowiedz!!!!
  • Poziom 33  
    w autkach które mają wtrysk , montowane są wyłącznki bezwładnościowe które w momencie zderzenia maja za zadanie odłączenia dopływu paliwa do silnika , montowane sa one w bagażniku , pod maską , w słupkach obok kierowcy , w każdym aucie są różne miejsca , byc może miał poprzedni klient taki problem , nie mógł znaleść tego wyłącznika , a może o nim po prostu nie wiedział i zrobił na krótko ...

dowiedz się gdzie mieści się taki wyłącznik i go po prostu włącz :)
  • Poziom 17  
    W Scorpio mam cos takiego w tylnym zdezaku, ale jest normalnie widoczne i opisane w instrukcji.
    Tutaj watpie zeby bylo, ale sprawdze.
    PS.
    NIE WIE KTOS GDZIE TAKI WYLACZNIK BEDZIE W IVECO!!!!!
    Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    O ile dobrze zrozumiałem to jest to silnik diesla i chodzi o pompę wtryskową, a jeżeli tak to zapomnij o wyłączniku bezwładnościowym i elektrycznej pompie paliwa. Kiedyś podłączałem alarm do takiego IVECA ale nie pamiętam który to był pin i w której kostce, pamiętam tylko, że odcięcie zrobiłem na przewodzie z tyłu skrzynki z bezpiecznikami.
  • Poziom 17  
    Pssenny tak jest to silnik diesla.Zawor paliwa jest w pompie.Pompa jest rotacyjana, ale w obudowie ma zawor paliwa z ktorego wychodzi kabelek na ktory trzeba podac + zeby paliwo doszlo do pompy.
    Chodzi o to ze ten kabelek mam puszczony przez przelacznik do akumulatora (tak zrobil poprzedni wlasciciel).
    Jezeli wiesz gdzie jest podlaczony ten kabelek oryginalnie to prosze odpisz w ktorej kostce go szukac!!!