Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

IVECO Daily 35 - 8

28 Dec 2002 17:17 7674 6
  • Level 17  
    Problem polega na nietypowej przerobce dokonanej przez poprzedniego wlasciciela :).Dolozyl on przelacznik do odciecia zaworu doplywu paliwa (zintegrowany z pompa dlatego nie da sie obejsc).Wszystko byloby OK tylko do przelacznika pociagniety jest plus z akumulatora i po wyjeciu kluczyka silnik pracuje (musze przelaczyc przelacznik :) zeby zgasl).Ale problem jest raczej odwrotny.Zawsze przy odpalani zastanawiam sie co jest!!!!!!!Nie chce odpalic i dopiero po chwili przypominam sobie o UPIERDLIWYM przelaczniku!!!!
    Wie ktos moze skad brane jest sterowanie do elektozaworu w tym modelu IVECO.Wiem ze moglbym pociagnac kabelek z bespiecznika gdzie plus jest po zaplonie, ale moze ktos wie gdzie to bylo wpiete oryginalnie????
    Dzieki za pomoc!!!!
    Pozdrawiam.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    I tak zrób.
  • Level 17  
    I tak chyba bede musial zrobic :(.Ale jezeli ktos bedzie wiedzial gdzie w kosce jest podlaczony ten kabelek to dzieki za odpowiedz!!!!
  • Level 33  
    w autkach które mają wtrysk , montowane są wyłącznki bezwładnościowe które w momencie zderzenia maja za zadanie odłączenia dopływu paliwa do silnika , montowane sa one w bagażniku , pod maską , w słupkach obok kierowcy , w każdym aucie są różne miejsca , byc może miał poprzedni klient taki problem , nie mógł znaleść tego wyłącznika , a może o nim po prostu nie wiedział i zrobił na krótko ...

dowiedz się gdzie mieści się taki wyłącznik i go po prostu włącz :)
  • Level 17  
    W Scorpio mam cos takiego w tylnym zdezaku, ale jest normalnie widoczne i opisane w instrukcji.
    Tutaj watpie zeby bylo, ale sprawdze.
    PS.
    NIE WIE KTOS GDZIE TAKI WYLACZNIK BEDZIE W IVECO!!!!!
    Pozdrawiam
  • Level 14  
    O ile dobrze zrozumiałem to jest to silnik diesla i chodzi o pompę wtryskową, a jeżeli tak to zapomnij o wyłączniku bezwładnościowym i elektrycznej pompie paliwa. Kiedyś podłączałem alarm do takiego IVECA ale nie pamiętam który to był pin i w której kostce, pamiętam tylko, że odcięcie zrobiłem na przewodzie z tyłu skrzynki z bezpiecznikami.
  • Level 17  
    Pssenny tak jest to silnik diesla.Zawor paliwa jest w pompie.Pompa jest rotacyjana, ale w obudowie ma zawor paliwa z ktorego wychodzi kabelek na ktory trzeba podac + zeby paliwo doszlo do pompy.
    Chodzi o to ze ten kabelek mam puszczony przez przelacznik do akumulatora (tak zrobil poprzedni wlasciciel).
    Jezeli wiesz gdzie jest podlaczony ten kabelek oryginalnie to prosze odpisz w ktorej kostce go szukac!!!