Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pilot 2000 - made in china

sw22 03 Wrz 2009 20:59 5193 5
  • #1 03 Wrz 2009 20:59
    sw22
    Poziom 9  

Otóż jestem szcęśliwym posiadaczem powyższego produktu skręconego na wschodzie ;D

i ostatnio w ramach czyszczenia postanowiłem zobaczyć cóż też się czai w środku tego potwora.

ku memu zaskoczeniu wszytstko wygląda nadspodziewanie dobrze, bez luźnych kabli itp.

ponizej kila fotek.
    widok z frontu

bogate wnętrze

tajemnicza część X?

a teraz pytanie do posiadaczy SGMowskich pilotów 2k, czy ktoś z was rozkręcał te sterowniki i może też wrzucić zdjęcia z wnętrza?
    no i to co mnie zaciekawiło, czyli zamazany mikroprocesor, czy ktoś go rozpoznaje, lub wie co jest w tym miejscu w oryginalnych SGMach?

i p.s. czy ktoś również posiada ów ChińSGMki produkt i z powodzeniem zrzucił dane przez porst rs232? jeśli tak to proszę o pw bo sam próbuję to zrobić od pół roku, ale widocznie oprogramowanie nie jest aż tak zbieżne z oryginalnym żeby dało się nawiązać połączenie.

0 5
  • #2 04 Wrz 2009 18:48
    diodakiler
    Specjalista - oświetlenie sceniczne

Różnica zaczyna się od przycisków a kończy na podobnym sofcie.
    Nie udało mi się połączyć z komputerem podczas serwisu tego urządzenia.
    tego typu urządzeń chińskich jest multum na świecie i już zaczynają duże konsolety produkować.

http://www.made-in-china.com/Lights-Lighting-Catalog/Stage-Lighting.html

martin - http://www.made-in-china.com/image/2f0j00KMGa...qyM/250W-Moving-Head-Spotlight-UM-250BXY-.jpg

0
  • #3 07 Wrz 2009 09:42
    Świr
    Poziom 34  

A mnie ciekawi jak ten pilot będzie się zachowywał, jak przyjdzie mu pracować z powiedzmy 8 - 10 głowami i jeszcze będzie jakiś bardziej zaawansowany program (lub cztery programy naraz) odpalony...

0
  • #4 07 Wrz 2009 20:47
    diodakiler
    Specjalista - oświetlenie sceniczne

Nic się nie dzieje. Pracuje w 100% - czego to zwinny mały ludek nie wykombinuje

0
  • #5 07 Wrz 2009 22:58
    Świr
    Poziom 34  

Z tego co widzę różni się przyciskami dimmer, mode, mchase, fixture, scene od oryginału - mają tą samą funkcje, czy różnią się :?: Chciałbym na tej podróbce popracować, ciekawi mnie różnica ergonomiczna...
    Ps. kiedyś może dostane org. pilota do czyszczenia/naprawy to porobię fotki wnętrza (tego na którym pracuje nie chcę rozkręcać bez powodu :P )

0
  • #6 09 Wrz 2009 19:52
    sw22
    Poziom 9  

również potwierdzam :D radzi sobie znakomicie z 8 głowami, kilkunastoma parami LED, LEDbarami, maszyną do dymu i konwencjonalnym oświetleniem. żadnych problemów z odpalaniem 4 programów jednocześnie :D

z różnicy ergonomicznej mogę powiedzieć że przyciski wciska się innaczej niż w oryginale, nie ma delikatnego pyk, tylko jest klikniecie do dołu przycisku (dlatego są podłużne)

0