Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat uno 1.4ie+LPG problem z zasilaniem pompy paliwa

04 Wrz 2009 15:35 3983 3
  • Poziom 2  
    Witam.mam Fiata Uno 1.4ie+LPG.Z wlasnej winy doprowadzilem do spalenia pompy paliwa.Pompe zalozylem nowa ale pech chce ze nie dziala.Sprawdzalem bezpiecznik ,przekaznik wszystko w porzadku przekaznik pyka bezpiecznik caly. Ale pompa nie dostaje zasilania przy wlaczonym zaplonie podlaczalem zarowke do kabli ktore ida do zasilania pompy ale nie swieci.Moze ktos zna ten problem ?.Z gory dziekuje za pomoc.Pozdrawiam.
  • Poziom 22  
    Nie wiem jak w Uno, ale np. w mocno spokrewnionej Sienie jest wyłacznik odłączający zasilanie pompy paliwa w razie wypadku. Znajduje się pod deską, na scianie grodziwej gdzieś w okolicach sprzęgła. Spory okrągły guzik skierowany do góry. Poszukaj czegos takiego u siebie, może to jest przyczyna.
  • Poziom 1  
    Witam. mam taki sam problem pompa nie dostaje napiecia przy wlaczonej stacyjce, jesli rozwiazales juz ten problem u siebie prosze o pomoc tu albo na maila: karton85(malpa)o2.pl
  • Poziom 2  
    Witam.problem z brakiem zasilania pompy polegal na tym ze do pompy idzie szybki impuls zasilania i ja nie zdazylem go sprawdzic.Tak czy inaczej nie kupujcie TANICH POMP PALIWA!!! np na Allegro bo ta tandetna pompa ktora ja kupilem na aukcji okazala sie bublem ktory powodowal zwarcie.I jeszcze jedna rzecz kiedy juz zakupicie nowa pompe paliwa to lepiej miec potwierdzenie montazu przez warsztat dlatego ze w razie reklamacji nie zostanie ona uznana.Pozdrawiam.