Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 3310 kod zabezpieczający

28 Gru 2002 18:50 4674 10
  • Poziom 18  
    Nie znam kodu zabezpieczającego do Nokii :( - najśmieszniejsze jest to, że telefon kupiłem legalnie a kod widocznie ktoś wpisał dla yay.
    Czy trzeba użyć kabelka?
    Może jest możliwość z pozycji telefonu?
  • Poziom 18  
    wiem oczywiście że odpowiedzi na taki post są zabronione i rozumiem że nikt nie odpisał-ale postawcie sie w mojej sytuacji,kupiłem tę nokje w promocji 18 miesięcy temu ,umowa skończyła się już po 12 miesiącach(na tylebyła podpisana)-i kiedy wycofałem się z usług danej sieci telefon został z niej odłączony a ja chciałem nokie wykorzystać do nowego numeru.więc wkładam kartę sim -(nową z nowym numerem) a tu niespodzianka-komunikat -podaj kod zabezpieczający-mam wszystkie dokumenty od tego telefonu -więc nie muszę sie bać o jego pochodzenie -ale też nie mam zamiaru dokładać do niego jakichś tam pieniędzy-nie udałem sie jeszcze z tym do operatora ale domyślam się że taka usługa nie jest gratisowa -co zrobić
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jak nie chcesz nic sam robić to udaj się do salonu firmowego. Ściągną z niej simlocka i kod aparatu za free (pod warunkiem że im udowodnisz że umowa z operatorem wygasła).
  • Poziom 18  
    umowa wygasła złożyłem podanie i telefon mi wyłączyli nie muszę tego udowadniać lecz czu oni mogą zdjąć blokadę -no i ile to kosztuje??
    Jeżeli wszystko odbyło się tak jak piszesz to za darmo. Poszukaj w swojej starej umowe zapisku o simlocku. Jest tam napisane że po wygaśnięciu umowy smlock będzie sciągnięty za darmo w salonie firmowym.
  • Poziom 18  
    serdeczne dzięki teraz mogę bez żadnych obaw iść do operatorka pierwszy raz takie coś mi się przytrafiło na początku myślałem że telefon -na straty
    pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku!!!!! :sm39:
  • Poziom 20  
    Może najpierw spróbuj standardowego kodu 12345
    Tak czy siak warto pozbyć sie smlocka wtedy nie jest sie uwiązanym do jednej sieci. A w przypadku obet może to zrobić legalnie i za darmo.
  • Poziom 13  
    A czy probowaliscie kiedys to uczynic u operatora? Ja nie znam osoby, ktorej sie to udalo szybko i sprawnie. Rzucaja klody pod nogi i wymiguja sie jak moga. A jak sie uda to i tak nie zrobia na miejscu tylko zabieraja telefon min. na tydzien.
    Aczkolwiek nie mowie ze jest to niewykonalne. Zycze powodzenia ale i tak szybciej i sprawniej zaniesc telefon do serwisu i zaplacic.
    Pzdrw.
    TwinnY
    Ja próbowałem tego sam na sobie. Żadnych kłopotów nie było tylko musiałem pokazać piapierek świadczący o tym że moja umowa wygasła. Simlocka zdjeli w ciągu 8 godzin. Akurat rano na otwarcie im zawiozłem telefon na zamknięcie salonu był do odbioru. Wszystko sprawnie i najważniejsze że za darmo.
  • Poziom 13  
    A to zwracam honor.... Widocznie sie cos poprawilo. Brawo! Nareszcie! Pozdrawiam!
    TwinnY