Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Przep造womierz bmw 520 24v bosch(6pin闚).Budowa.

Piotr520 04 Wrz 2009 20:56 2910 3
  • #1 04 Wrz 2009 20:56
    Piotr520
    Poziom 22  

Witam forumowicz闚.Czy軼i貫m ostatnio przep造wke(auto jak w temacie postu) i mam pytanie odno郾ie budowy przep造wki.Jest to przep造womierz masowy(na tzw gor帷y drut), 3 kable id do tego wla郾ie druta(+ masa i sygnal wyj軼iowy)natomiast 2 pozostale do wystaj帷ej blaszki przed drutem(masa i sygnal na sterownik).Co to jest ta blaszka?Na schemacie jest zaznaczona podobnie jak grzalka sondy lambda. Przeplywomierz posiada 6 pin闚 ale tylko 5 wykorzystanych.Mam nadzieje 瞠 zbyt mocno nie zagmatwa貫m.

0 3
  • #3 13 Gru 2009 13:49
    dy簑rny
    Poziom 2  

Witam Piotrze. Mnie interesuje przep造womierz zamontowany w Seacie 1,9 tdi 110km z 98r. My郵 瞠 jest podobny jaw BMW. Czepi貫m si przep造wki bo od陰czenie i pod陰czenie wtyku (te 6 pin闚) nie wp造wa na prac silnika.Oderwa貫m g鏎n os這n i zobaczy貫m elektronik przep造wki zalan jakim 瞠lem.Na omomierz tranzysor zasilaj帷y jest ok ale bez obrazka trudno mi zrobi co dalej.

0
  • #4 14 Gru 2009 11:08
    Piotr520
    Poziom 22  

Musisz sprawdzi czy komp podaje napi璚ie na przep造wke,i czy przep造womierz reaguje na otwarcie przepustnicy.Nie mam rozpiski przewod闚 do tego przeplywomierza ale przy pomocy miernika 豉two sprawdzisz to tylko 5 przewod闚.Jeden kabel miernika do masy auta i sprawdzasz kolejno kable(kluczyk przekr璚ony na zap這n).Zasilanie to pewnie oko這 5V,Kabel sygna這wy oko這 2V.Po odpaleniu na kablu sygna這wym napi璚ie powinno si podnie嗆 oko這 0,5-1V,przy mocnym otwarciu przepustnicy ponad 4V.

0