Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

monitor czy telewizor nie wiem sam co wybrać

tsx2 05 Wrz 2009 00:11 1432 6
  • #1 05 Wrz 2009 00:11
    tsx2
    Poziom 2  

Witam wszystkich Forumowiczów bardzo serdecznie!

Mój problem polega na tym, że mam wielki dylemat co wybrać... Oddałem monitorek ASUS na gwarancję i oddali mi pieniążki, wiec zastanawiam się, czy wybrać jako monitor Telewizor LCD czy jednak kupić monitor osobno i telewizor a może projektor ?
    Posiadałem wcześniej Asus'a VK221 - ładny obraz wygląd i w ogóle lecz martwię się, że kupując telewizor LCD mogę mieć dużo słabszą jakość obrazu jeśli w ogóle będzie coś widać tak jak w przypadku podłączenia Unimora Siesty 2, nie wspominając że właśnie niedawno wyzionęła ducha i na gwałt potrzebuje telewizora i monitora szczególnie dlatego ze płace za cyfrowy Polsat i nie mogę pracować na komputerze:P

Moje pytanie brzmi tak:
    -Czy lepiej kupić monitor i telewizor osobno ?
    -czy może lepiej będzie zakupić Telewizorek LCD i połączyć to w sumie i czy jakość obrazu będzie zadowalająca
    -czy może projektor ?

w dodatku mój budżet wynosi 1000 zł

Bardzo proszę o pomoc w tym dylemacie i z góry dziękuje za każdą odpowiedz :)

Poniżej zostawiam przykładowy telewizorek który mnie interesuje...
    http://allegro.pl/item733000375_telewizor_lcd_aoc_37_l37w551b.html

http://allegro.pl/item731189205_telewizor_lcd_32_hd_ready_2_hdmi_949zl.html#gallery

http://allegro.pl/item731105197_hit_tv_lcd_32_gxk_gwarancja_tanio_zobacz_okazja.htmla

0 6
  • #2 05 Wrz 2009 00:29
    Trebuh
    Poziom 18  

Jako rozwiązanie możesz też kupić monitor lcd i do tego tuner (osobny). Ostatnio zastanawiałem się jaka wtedy będzie jakość obrazu.

0
  • #3 05 Wrz 2009 00:47
    tsx2
    Poziom 2  

Dzięki za odpowiedz... :) ogólnie nie jestem wymagający, jakość obrazu nie musi być super wypas Extra.. po prostu żeby był dobry. a zależy mi na czymś większym np 32 :) a monitorków nie spotkałem właśnie w takich rozmiarach... choć jeśli jakość na telewizorze w tej cenie będzie niezbyt dobra zostaje mi monitor i jakiś trupek do dekoderka :P

0
  • #4 05 Wrz 2009 16:47
    Trebuh
    Poziom 18  

Co do jakości obrazy na telewizorze to nie mam pojęcia, możesz pójść z kimś kto ma laptopa i w sklepie podłączyć (najprostszy a zarazem najskuteczniejszy sposób).

0
  • #5 05 Wrz 2009 17:04
    tomek10861
    Poziom 27  

Moim zdaniem telewizor LCD będzie dobrym rozwiązaniem. Tylko jak wybierasz telewizor jako monitor to pod ŻADNYM POZOREM nie bierz plazmy
    (tam będziesz z małej odległości widział ziarnistość). Telewizor będzie najlepszym rozwiązaniem, tylko jak masz go podłączać do komputera to podłączaj go kablem RGB, ewentualni HDMI, to zapewni Ci najlepszą jakość obrazu.

0
  • #6 05 Wrz 2009 23:08
    tsx2
    Poziom 2  

Okej, wiec chyba wybiore telewizorek LCD :) a czy ktoryś z tych telewizorków co napisałem w pierwszym poście sie będą nadawały ? bo cena mi sie wydaje ich jest troche niska a lipy tez bym nie chcial kupic :)

0
  • #7 12 Wrz 2009 11:45
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

telewizor dobry za 1000 zł - takie rzeczy tylko w Erze.

0