Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH-P77MP Nie czyta swieżo nagranych mp3. Ale...

peugeot81 05 Wrz 2009 18:22 1022 0
  • #1 05 Wrz 2009 18:22
    peugeot81
    Poziom 15  

Witam wszystkich. Mam problem z moim radyjkiem a mianowicie odnosnie odczytu formatu mp3.Wiem ze temat poruszany juz na elektrodzie ale gnebi mnie moj przypadek.Wczesniejsze plyty ktore wypalilem tzn. np. rok temu dzialaja bez problemu dzis nagranych nie czyta.Objawia sie to tak ze wkladajac plyte przyjmuje ja "zakreci" ze dwa razy i nastapi krotki restart (wylaczy sie i wlaczy ponownie) i tak bez przerwy ten cykl sie powtarza.Kombinowalem juz z roznymi programami jak pisano w roznych postach na elektrodzie i nic.Wczesniejsze plyty wypalalem zawsze programem NERO.Wiekszosc BURNER-ów posiada tylko funkcje nagrania plyty CD Z DANYMI a najlepiej bylo by CD MP3. Lecz jest jedno male ale.Zawsze nagrywalem plyty mp3 dzielac je na foldery (np. dzielilem cala zawartosc plyty na foldery po 10 plikow w kazdym) Dzis zrobilem odwrotnie nagralem plyte w NERO (CD Z DANYMI) lecz cala zawartosc plikow rozpakowalem w jeden glowny folder czyli nagranie bez wielu folderow i radio tak nagrana plyte czyta ok... Laser czyszczony.Audio CD czyta bez najmniejszego problemu. Teraz pytanie czy to nie wina optyki??? Dziekuje za wszlkie odpowiedzi.

0 0
  Szukaj w 5mln produktów