Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z silnikiem Deutz F3M1008

06 Sep 2009 22:42 5436 2
  • Level 2  
    Proszę o pomoc.Wymieniony w temacie silnik mam w myjce ciśnieniowej i jeżeli postoi ona dłużej bez pracy to jest problem z odpaleniem.Widać że nie ciągnie paliwa (filtr paliwa pusty).Ratowałem się kilka razy ładowaniem akumulatora.Jak był max. naładowany to maszyna po paru chechłach odpalała i na drugi dzień już spokojnie można było ją uruchomić.W instrukcji do maszyny coś piszą że może być przyczyną elektromagnes podnoszący który się nie otwiera (ang. lifting magnet does not open) i żeby to sprawdzić .Tylko nie jest napisane gdzie on się znajduje.Z góry dziękuję za pomoc.

elrak
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 10  
    Mi sie wydaje ze jeszcze warto sprawdzic zawor przed filtrem.
  • Level 43  
    Zaworek znajduje sie pomiedzy pompka paliwa a wejsciem magistrali paliwowej do pompowtryskow.Szukaj przy samej pompce paliwa lub od strony kola zamachowego przy samym deklu podrywy zaworow. Ale na moj gust to nie trzyma ci zaworek w pompce paliwa, wyczysc lub wymien pompke paliwa i wstaw przed nia wstepny filtr siatkowy powinno pomoc. Te wloskie ropniaki sa niestety problematyczne.